Klidná psí plemena

Od poskytování Doprovod na pomoc s lidmi v lovu, psů byly na straně jejich lidskými pány od nepaměti. Některé působí jako hlídací psi, upozorňování nás nežádoucím vetřelcům, zatímco jiné jsou hlídací psi, kteří napadají každého, kdo překročí jejich pán prostorách. Existují různé druhy psů s odlišného temperamentu, který rozhodne o tom, jak hrají. Zatímco některé psí plemena jsou agresivní, jiní jsou klidnější. Ti, kteří chtějí domácích psů pro své rodiny, se obvykle zajímají v klidné psích plemen. To je o to větší význam pro ty, kteří mají děti. Zde jsou některé populární klidu psích plemen, které jsou dobré s rodinou a ostatní domácí zvířata.

Populární klid psí plemena

Zde jsou některé populární psích plemen, které jsou známé pro jejich klidný temperament:

Baset: Oni jsou extrémně jemné plemeno psů. Basset Hounds mají dlouhé a těžké organizací podporovaných na krátkých, tlusté nohy. Toto psí plemeno má vynikající čich a byl vyvinut lidmi, aby mohli následovat psa na stopě králíků a jezevců, zatímco myslivosti. Přes jejich využití v lovu, neexistuje žádný spousta agrese v Baset. Má vysokou úroveň tolerance a je velmi klidný kolem dětí. Jeho krátká srst nevyžaduje mnoho péče a proto je dobrou volbou pro prvního majitele psa čas. Kartáčováním jen jednou nebo dvakrát týdně bude držet srsti svítí. Cvičení je důležité pro toto plemeno psa, neboť mají tendenci přejídat se a přibývají na váze snadno. Jeden Rubem tohoto plemene je, že tito psi mohou být tvrdohlavý a může vyžadovat jemné přemlouvala během zasedání výcvik psů.

Mastin: Jsou jedním z velmi populárních velký klid psích plemen. Také známý jako jemný obři, byli původně chováni mastif jako válečné psy. Tato skutečnost a jejich velikost je daleko od jejich klid dispozice. Doga je šťastný trávit čas v domě s rodinou. Tento velký pes plemene je jemný s dětmi a bude působit jako věnované poručník, pokud dospělých členů, nejsou kolem starat o děcka. Mastifa je vhodnou volbou pro ty, kteří hledají klid psích plemen pro rodinu.

Poloostrova Labrador Retriever: I když je to jeden z větších psí plemena se Labrador retrívr je velmi populární volbou pro rodinu. Je to tak proto, že navzdory své velikosti a silný svalnatý stavět, Tento pes je velmi přátelský a přítulný. Laboratořích jsou věrný, dobromyslný a velmi inteligentní. Ačkoli non-agresivní, jsou tito psi většinou vyhrazena s cizími lidmi. Nicméně, oni mají hodně trpělivosti a je velmi oddaný s dětmi. Laboratořích jsou věnovány těm, považují za rodiny a snadno přizpůsobit s ostatními psy. Nicméně, důležitým aspektem dobrého psa péče o laboratoř, je že by měli mít dostatek prostoru, řekl dvoře v domě. Pokud ne, pak majitel psa by měl zajistit, že on může mít své pet ven na procházky denně.

The kokršpaněl: Toto je malý až středně velký pes, jemná temperament a bezmeznou energií. The kokršpanělů jsou velmi hravá a vždy ochotní, prosím. Přestože jsou dobré hodinky psi, oni jsou obvykle příznivé, i vůči cizincům, pokud jsou řádně zavedeny nové lidi. Oni nejsou agresivní a teritoriální, a také upravit dobře s ostatními psy. Kokršpanělů jsou vynikající volbou jako domácích psů pro rodiny s dětmi. Více na Americký kokršpaněl.

Yorkshire teriér: Ačkoli Yorkshire teriér patří do skupiny hračky psů, jsou statečný a odhodlaný psů, a proto, jsou populární mezi malé klidné psích plemen. Snadno se přizpůsobí každému prostředí a jsou dobře s ostatními domácími mazlíčky. Nevyžadují příliš mnoho cvičení, ale jejich dlouhé kabáty musí být upravené pravidelně. Oni jsou velmi hravé s dětmi. Nicméně, vzhledem k jejich malé velikosti, které potřebují nějaký dohled, když jsou s dětmi. Navzdory své velikosti, je důležité si zapamatovat, že Yorkie je stále teriéra psa plemene. Je obtížné, aby dělal to, co nechce. Nejlepší je představit tohoto psa na jiná zvířata pod dohledem, neboť by nemusela být velmi příjemné ostatních tvorů, pokud by nebyla zavedena správně. Více informací o malé psy.

To jsou některé z populárních klidu psích plemen. Jiné než tyto, Beagle, Bearded kolie, samojed, belgický ovčák, pudl, Saint Bernard další psí plemena, která jsou oblíbené pro své mírné povahy. Přestože postavy diskutovali každého plemene stojí to pravda, mohou být jednotlivé psů nějakou změnu v jejich osobnost.

Co potřebujete vědět od chovatele Německý ovčák
Dog Treats – Rozmazlujte Your Dog
Proces Shih Tzu Dělené
Zvířata Attack Humanity
Krmení Vaše Výmarský ohař Psi
Jaká je nejlepší Psí Heartworm lékařství?
Proč Puggles dělat velké mazlíčci
Proč Pet Food Storage je vhodné, aby se vaše krmiv?
Proč Váš pes potřebuje límec
Zajištění správné výživy Pro Vaši Shih Tzu
Výběr správného Puppy

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To use reCAPTCHA you must get an API key from https://www.google.com/recaptcha/admin/create