K nákupu nebo nekupovat Labrador štěňata

Uvažujete získat psa, a většina z vašich přátel vám říct, že Labradors aby za skvělý domácí mazlíčky. Skutečně mají vůbec, že špatně. Labradors učinit pro zbožňováníhodný pets. Zda dostanete jim zatímco ještě štěně, nebo chcete dospělý Labrador, můžete nikdy pokazit.

Labradorů prodeje nejsou tak těžké najít. Mohlo být štěně, nebo úplně-dospělý pes, můžete snadno najít Labradors na prodej. Je to, protože Labs jsou nejpopulárnějších plemen psů. Five z deseti psem majitele vlastní Labrador. Pro nadšence a začátečníky zaujme labradora vždy podstatný pet.

Nyní jen kvůli jeho snadné najít Labradors pro prodej neznamená že úkol zjištění jeden to je správné pro Vás je snadná jedna. Tohoto článku bude se snaží vzdělávat jste na správné cestě najít Labradors na prodej, stejně jako dostat se připravit na novou přítelkyni. , Štěňat mlýny jsou hromadné komerčních chovatelů. Štěně frézování je podnikání. Je existuje pro zvyšování Labradors pro prodej a nikoli pro jakékoli humanitárních důvodů. Nyní být spravedliví, existují dva typy štěněte lisoven.

Jeden je štěně mlýn že pečuje podnikání dobře, pečující podnikatelských znamená že oni roll jejich příjem right back do jejich provozovny a postarat ženského psů a svorníky ve své péči. Zařízení oni poskytují jsou přijatelné kterýmkoli standardy, a oni krmiv jejich psy dobře. Některé komerční chovatelů také mít v domě veterináři kteří zkontrolovat na svých psově zdraví čas od času.

Smutně existují puppy mlýny které jsou řízeny nenasytní lidé kteří jsou v podnikání tvorby peněz a pouze v vydělávání peněz. Ti jsou lidé které udržují samice Labradors v malých klecích s hardwire podlahami a krmiv psy s špatné potravinami nebo dokonce mrtvé psů.

Společný indikátor odpovědných chovatelů je že oni spravedlivý nenabízejí up Labradors k prodeji. Oni péče o stavu you’re ve a váš schopností jako potenciální psa vlastníka. Více často než ne budou ptát vidět prostředí při který budete zvyšování jejich ceny potomstvo.

Také výborné chovatelé vůle vždy ukázat vám registraci a rodokmen papíry. Labrador chovatelé jsou nejen pro show psy, nebo speciální dovednosti psa. Jsou také ideální pro domácí zvířata, neboť jsou chováni geneticky slučitelné. Jsou rodiče vybrali pro svou ruku temperamentu, vypadá i osobností.

Don’t just pick z libovolného Labradors které jsou prodejné vybrat ten který vyhovuje vaší osobnost. Nikdy zamilovat se do té, která jede do nejdříve, bázlivý pes není dobrý kandidát také. Jen pamatujte neexistují taková věc jako hrozný Labradoru pro mazlíček, pouze dobrý a odpovědný majitel nebo budoucí společník. Takže používat informace jste shromážděné a hon pro že perfektní Lab.

Brooke Sunderland je mazlíček obchodu majitel kdo je aktivní v bojování pro práv týraným Labradors. Štěňata labradora musejí být vyškoleni řádně ve objednávce jich vyroste dobromyslný dospělé. Labrador štěně péče je důležitá pro potenciální vlastníka vědět.

Péče o štěně
Sibiřský husky Alergie A co potřebujete Víš
Pet Alergie Testování a léčba
Pomozte svým psem spát celou noc
Luxusní kňoural Diner pro psy a kočky Podavače: kde Posh Zvíře Lidé Obchod
Výběr hračky pro vaše Baset
Senior Domácí potřebujete poradit, taky!
Jak důležitá je PET péče pro Vaše mazlíčky
Diva Unleashed: Seznamte se s K9 Bell na ples
Havanese knihu Training Bez vztekat
Chihuahua Školení Tipy byste si neměli nechat ujít

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To use reCAPTCHA you must get an API key from https://www.google.com/recaptcha/admin/create