Jezevčík fakta

Jezevčík, doslova jezevčí pes, je Slovo pochází z ‘znamená Dachs’ ‘jezevec’ a ‘Hund’ znamená ‘pes’. Původem z Německa, jezevčík, který se vyslovuje jako daksunt, je malá psí plemeno s podlouhlého těla a krátké nohy. Patří do psa rodiny.

Jezevčík Fakta – Rewind: Historie Jezevčíci sahá až do sedmnáctého století v Německu. Ale podle všeobecného přesvědčení jeden jezevčík-jako plemeno byl nalezen ve starověkém Egyptě, důkazy, které lze vidět v kamenné sochy a hieroglyfy. Byly speciálně vyšlechtěn k lovu jezevců, králíků a jiných malých zvířat, která žila v norách. Menší druhy Jezevčík psů, spíše jezevčíků má vlastnosti teriérů, byli známí ulovit lišky, zajíci, vydry, lasice hranostaj, atd. Pojďme si některé Jezevčík fakta.

Fakta o Jezevčíci, Jezevčíci jsou známy jako roztomilý zvířata a domácí zvířata skvělé, ale mohou být také náladový a podrážděný občas. Existují tři typy jezevčíků – Standard, dosahující průměrné výšky 14-18 palec a hmotností okolo 20 liber; Rabbit nebo hračka, která roste pouze 12 palců a váží 8 liber a trpasličí nebo Miniature, která dosahuje průměrné výšky 14 palců a hmotností 9 liber, je menší verze Standard jezevčíka. Mají stejné tělesné stavby jako standardní jezevčíci. Miniaturní Jezevčíci byli většinou chováni k lovu jezevců a vzhledem k jejich prodloužené subjekty, mohou snadno sledovat své oběti do otvorů.

Fakta o Jezevčíci – fyzický vzhled, Jezevčíci jsou tři typy, a jsou klasifikovány závisí na délce jejich vlasů, as, krátký-světlovlasý, kabelové-vlasy a dlouhovlasý Jezevčíci. Jakkoli jsou krátké, mají dlouhé, svalnaté tělo s krátkými nohami. Jejich těla jsou tvarovány tak, aby je bylo možné snadno přejít do nor, aby ulovil svou kořist. Jejich kabáty přijít v široké škále barev. Pevné barvy jako černá, červená (od jahoda blond až tmavě kaštanové), čokoládově hnědé, světle hnědá či béžová (Isabella), creme blond (od zlaté blond až platinové) a grayish modré. Tam jsou také bi-barevné jezevčíci, které mohou být černá s pálením, černé a creme, čokoláda a opálení, čokolády a crème, modrá s pálením nebo modrá a krémová. Jezevčíci také mají různé vzory srsti, které zahrnují žíhaná, sable, tygrovaná, atd. Miniaturní jezevčíci mohou také být klasifikované do tří různých typech v závislosti na délce vlasů, as, hladké vlasy-, drát-vlasy a dlouhé vlasy-. Jezevčík je třeba pravidelně upravovaných v závislosti na typu srsti. Přicházejí v různých barvách, z nichž nejčastější je černá, tan, červené nebo z divokých prasat. Tam jsou také některé neobvyklé barvy, jako je čokoláda, pšeničné, modrá a smetanou.

Fakta o Jezevčíci – Temperament, Jezevčíci jsou živé a laskavé plemeno a jsou ideální jako mazlíčci. Jsou lásky hodné, přátelské a oddaný. Tito psi jsou společenští a rádi se ve společnosti svých majitelů. Jsou známé pro jejich poslušnost, ale může také dostat střízlivý občas. Jelikož nejsou pohodlné s ostatními špičáky, mohou žárlit a agresivní. Dělají dobré hlídací psi a mohou mít cizinci na uzdě. Pokud jde o Jezevčík fakta pro děti, se doporučuje, aby rodiny s velmi malými dětmi by se měly vyvarovat s Daschunds jako mazlíčci. Jezevčíci jsou trochu rezervovaný v přírodě a může dostat podrážděnou na děti, které dráždit jim ale mohou si spolu dobře se staršími, jemnější děti nebo s dětmi, kteří mohou řešit. Jako Jezevčíci jsou citlivé plemeno, musí být udržovány v bezpečné vzdálenosti od Naughty, bouřlivý děti i psa může být hrubě zacházet.

Fakta o Jezevčíci – cvičení; Jezevčíci může dostat trochu líný, takže musí být vykonávána pravidelně. Mohou být vyřazeny pro procházky asi půl-an-hodinu. Mohou být také provedeny pobíhat a hrát si. Milují k lovu kořisti, nebo nepravdivé, aby přinesla míček nebo klacek. Takže jejich zavedení do těchto her mohou zajistit, aby byly dobře vykonávány. Miniaturní Jezevčíci láska k běhu. Takže s nimi dlouho jog ráno a večer si je udrží zdravé.

Fakta o Jezevčíci – zastřihování, Jezevčíci potřebují jen velmi málo péči, pokud jde o psa péče. Grooming jezevčík závisí na odrůdě vlastníte. Správná péče by měla být věnována kabát Jezevčík je. Kartáčováním jeden jezevčík s krátkými vlasy jednou týdně s gumovým kartáčem může dát svůj kabát lesklý vzhled. Jezevčíci mají kabelové nebo dlouhé vlasy potřebují správnou péči a každodenní kartáčování tak dlouho, vlasy má sklon zaplést snadno. Srst musí být kontrolovány pro blechy a roztoči. Řádné péče zlepšuje zdraví a vzhled jezevčíků. Musí být pravidelně koupala a zvláštní pozornost musí být věnována jejich oči, uši a zuby. Uši musí být vlhkost volný, aby se zabránilo růstu hub. Hřebíky by měly být zbaveny jednou týdně.

Fakta o Jezevčíci – zdraví; Jezevčíci může snadno stát s nadváhou a se sklonem k obezitě. Mohou trpět kataraktou, diabetes, epilepsie, apod. Měly by být k veterináři pravidelně celkovou kontrolu-up. Ačkoli jezevčíků může žít aľ v průměru deset let, ale také mají tendenci trpět různými problémy, psí zdraví, jako je srdeční onemocnění, infekce močových cest, diabetes mellitus, různé typy kožních nemocí a problémů se zády. Dozvědět se více o problémy se zády v jezevčíci. Chcete-li najít léčí pro vaše mazlíčky na alergie Přečtěte si domácí opravné prostředky pro psy alergie.

Pro milovník psů, jezevčíků by být dobrou volbou, neboť jsou rozkošný domácí zvířata a potřebují méně údržby. Doufám, že jste našli tyto Jezevčík a miniaturní jezevčík skutečnosti užitečné.

The trpasličí Polohovací Griffon
Výhodou on-line Zvíře Léky stránek
Želva a výlety v Pákistánu
Co potřebujete vědět o Havanese Vrh Rámeček Training
Grandpuppies? Jsou You Ready
Kdo jsou Zvíře Duchovní?
Vzácná Borneo Rhino zachycen na filmu poprvé
Pavučiny Vs. Pavučiny
Očkovací schéma štěňat
Rotvajleři – Big Softies
Výcviku boxera Štěňata

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To use reCAPTCHA you must get an API key from https://www.google.com/recaptcha/admin/create