Jaký je váš Chameleon jeho oblíbené jídlo?

Jedné z těžko částí má chameleon jako domácí mazlíček je určitě část, kde musíte krmit živou kořist. Musíte investovat čas, penězi a intenzity. Máš štěstí si chameleon je vaše oblíbené jídlo je koník a máte mnoho z nich na vašem dvorku. Existují rovněž zprávy chameleoni případě také chtěla sníst květy, lístky či plodu, a to vám nedává tak těžké době, kdy hledali živou kořist bude.

Květů a plodů kromě, jaký je Váš chameleona oblíbený jídlo? Živou kořist jako hmyz a červi jsou stále považována za výživný jídlo zdroje pro chameleony. Jistě, vaše nejoblíbenější chameleon má mj.:

Crickets: jsou bohaté a často střižová o chameleon to dieta (myslela že nesmí být jediným kořist, která je krmena do chameleon). Namáhat zařadit některé zrna, listí, zelenina, a ovoce s cvrčků.

Mealworms a obilí Brouci: Obilí brouci jsou dospělé formou mealworms a chameleon sní ani jedna. Mealworms i obilí brouci i levná, a může jít se listovou a ovocných stravy jako cvrčci.

Waxworms i voskem můry: Wax můry jsou dospělé formě, a to jak červa a motýl, jsou oblíbené pro většinu chameleony. Chameleoni mohou milovat můra více než larvy. Tyto musí být krmena pouze k vašemu chameleon jednou za čas však, neboť je s vysokým obsahem tuku.

Superworms a Brouci: Brouci jsou dospělé formě superworms a ty by měli být krmeni pro dospělé nebo větší druhy chameleony. The superworms se mohou vypadat jako mealworms ale jsou a které mají větší lehce odlišnou barvou. Mohli by být příliš velký pro malé chameleoni.

Ovoce Flies: Baby chameleoni obecně požadují a raději malého kořist a octomilek hodí účtu. Můžete zahájit vlastní kolonie octomilkami chcete-li, je to snadné dělat, když se naučíte.

Houseflies: Jen nesmí být informováni moucha používat larvy a červi v jídlo na Vaše chameleón.

Bourec morušový a hedvábí Moths: Hedvábná můry jsou samozřejmě pro dospělé formami bource morušového, a skvělé jsou u větších chameleoni. U malých chameleoni, nicméně, držet se bource morušového. Bourec morušový jsou ideální zdroj potravy pro chameleony všech velikostí, a to je také velmi výživný.

Sfinga a Hornworms nebo Můry Hawk: Hawk Sphinx nebo Můry jsou dospělé formy a velká chameleoni milují. The hornworms mohou být krmena chameleon libovolné velikosti.

Tropical Roaches: Take poznámky že pokud přijde k šváby, by mělo být kultivovány nebo non-infesting. To jsou potraviny zdrojem levné pro chameleon a také ideální doplněk k vašemu chameleon stravy, pokud je součástí listí a plodů.

To jsou jen některá z živých dravých že svého chameleón přáním a potřebám. Můžete zahrnovat i vycházkových holí, kobylky, sarančata, katydids, zahradní škůdci, spíž škůdci, divoké můry a jiné noční hmyz.

Nakonec, ale bude záležet na vaší chameleon preferenci na to, co chce jíst. Bude to vaše práce přijít na to své oblíbené a neoblíbené. Takže .. jaký je váš chameleon je vaše oblíbené jídlo?

============; Autorem tohoto článku je v současné době pracuje na Chameleon Care. Neváhejte a kontaktujte ji na keywriterm @ gmail pro jakékoliv dotazy či obavy.

Pit Bulls: Lze tento psí plemeno být proškoleni, aby starat ovce?
Želva a výlety v Pákistánu
Dwarf Hamster péče
Zemního Dog Potraviny pro bíglů
Ouha (Stay) a zde (Pojď)
Příznaky Sick Dog
Historie Zvíře hřbitovy
Psi a čokoláda
Pátracích a záchranných psů
Mess Free Čivava Potty Training
Pět Cesty Až Zlepšete Tvůj Rotvajler Pictures

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To use reCAPTCHA you must get an API key from https://www.google.com/recaptcha/admin/create