Jaký je váš Chameleon jeho oblíbené jídlo?

Jedné z těžko částí má chameleon jako domácí mazlíček je určitě část, kde musíte krmit živou kořist. Musíte investovat čas, penězi a intenzity. Máš štěstí si chameleon je vaše oblíbené jídlo je koník a máte mnoho z nich na vašem dvorku. Existují rovněž zprávy chameleoni případě také chtěla sníst květy, lístky či plodu, a to vám nedává tak těžké době, kdy hledali živou kořist bude.

Květů a plodů kromě, jaký je Váš chameleona oblíbený jídlo? Živou kořist jako hmyz a červi jsou stále považována za výživný jídlo zdroje pro chameleony. Jistě, vaše nejoblíbenější chameleon má mj.:

Crickets: jsou bohaté a často střižová o chameleon to dieta (myslela že nesmí být jediným kořist, která je krmena do chameleon). Namáhat zařadit některé zrna, listí, zelenina, a ovoce s cvrčků.

Mealworms a obilí Brouci: Obilí brouci jsou dospělé formou mealworms a chameleon sní ani jedna. Mealworms i obilí brouci i levná, a může jít se listovou a ovocných stravy jako cvrčci.

Waxworms i voskem můry: Wax můry jsou dospělé formě, a to jak červa a motýl, jsou oblíbené pro většinu chameleony. Chameleoni mohou milovat můra více než larvy. Tyto musí být krmena pouze k vašemu chameleon jednou za čas však, neboť je s vysokým obsahem tuku.

Superworms a Brouci: Brouci jsou dospělé formě superworms a ty by měli být krmeni pro dospělé nebo větší druhy chameleony. The superworms se mohou vypadat jako mealworms ale jsou a které mají větší lehce odlišnou barvou. Mohli by být příliš velký pro malé chameleoni.

Ovoce Flies: Baby chameleoni obecně požadují a raději malého kořist a octomilek hodí účtu. Můžete zahájit vlastní kolonie octomilkami chcete-li, je to snadné dělat, když se naučíte.

Houseflies: Jen nesmí být informováni moucha používat larvy a červi v jídlo na Vaše chameleón.

Bourec morušový a hedvábí Moths: Hedvábná můry jsou samozřejmě pro dospělé formami bource morušového, a skvělé jsou u větších chameleoni. U malých chameleoni, nicméně, držet se bource morušového. Bourec morušový jsou ideální zdroj potravy pro chameleony všech velikostí, a to je také velmi výživný.

Sfinga a Hornworms nebo Můry Hawk: Hawk Sphinx nebo Můry jsou dospělé formy a velká chameleoni milují. The hornworms mohou být krmena chameleon libovolné velikosti.

Tropical Roaches: Take poznámky že pokud přijde k šváby, by mělo být kultivovány nebo non-infesting. To jsou potraviny zdrojem levné pro chameleon a také ideální doplněk k vašemu chameleon stravy, pokud je součástí listí a plodů.

To jsou jen některá z živých dravých že svého chameleón přáním a potřebám. Můžete zahrnovat i vycházkových holí, kobylky, sarančata, katydids, zahradní škůdci, spíž škůdci, divoké můry a jiné noční hmyz.

Nakonec, ale bude záležet na vaší chameleon preferenci na to, co chce jíst. Bude to vaše práce přijít na to své oblíbené a neoblíbené. Takže .. jaký je váš chameleon je vaše oblíbené jídlo?

============; Autorem tohoto článku je v současné době pracuje na Chameleon Care. Neváhejte a kontaktujte ji na keywriterm @ gmail pro jakékoliv dotazy či obavy.

Analýza Real nutriční hodnota vašeho psa potravin
Rozmazlit své Chihuahua psa s těmito věcmi
Shar Pei Obrázky a místy, kde se je najít
Říkáme si Hills
Testování na zvířatech Statistiky
Africké Dwarf Žáby jako domácí zvířata
Co chcete zeptat Šarpej chovatel
Jak identifikovat Bígl problémy
Je Vaše Puggle psa Sušené?
Barmské kočky
Na co se zeptat labradorský retrívr Potenciální chovatel

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To use reCAPTCHA you must get an API key from https://www.google.com/recaptcha/admin/create