Jak získat dobře vychovaný pes: jorkšírský teriér Školení

Tam jsou doslovně stovky plemen psa které si můžete zvolit, je však Yorkshire teriér je určitě jeden z nejlepších. Jsou velmi loajální, milující a laskavý psů a dělat velké rodinné mazlíčky. Budete chtít ujistit že oni jsou dobře chovali, to je a kde jorkšírský teriér školení dostane do hry.

To můžete udělat všechny vzdělávací sami protože mají určité cvičení a rady, které si můžete používat, který vám pomůže, abyste měli velký úspěch s Yorkie. Mějte na paměti, že zejména Yorkies mívají problémy učení a socializace vloupání. Jsou velmi odměřený podle povahy a potřeby rozsáhlé expozice lidem stejně jako neobvyklou památky a zvuky. Chcete, aby mohli komunikovat nejen s ostatními lidmi s ale jiná a psy. Pokud nemáte znárodnit je náležitě udělají stát podezřelého či plachý a může jim to velmi těžké řešit. , Existuje pár věcí, zejména že budete chcete udržet v paměti, pokud jde školení Yorkshire teriér. Pro jeden, Yorkies obvykle mají velmi krátkodobé vzpomínek a proto se chci ujistit, že jste použít hodně Opakováním jinak, protože je pravděpodobné, že všechno zapomenout, že se naučili, i když jen chybí jeden den školení.

Pamatujte, že štěně bude naprosto závislá na spoléhat a můžete ho naučit co musí vědět, podobně jako dítě bude. Je to vaše vedení a vedení, které bude, co je do formy dospělý a která se bude zjistit, jaké cestě života bude trvat. Je proto velmi důležité, abyste otázka výcviku psa vážně proto to bude tvar jejich charakter, temperament a chování, zvyky. , Je potřeba si uvědomit co se týče papíru, výcviku teriér Jorkšírský kterou se zabýváme velmi mladý nezralých zvířat. Stejně jako s dítětem, jsou nezkušení a nesnaží působit potíže. Použití dokumentů bude zobrazovat malé domácí zvíře, kde můžete očekávat, že k odstranění. Neprodleně uklidit žádné nehody odradit jiné nehody. Je potřeba trpělivost a držet si nedostali frustrovaný zejména protože pouze bude kontraproduktivní, a přivedu je posmutnět a znechucený.

Musíte být realistické a flexibilní, a samozřejmě vždy veletrh. Ty by měly začít tyto hodiny výcviku, jakmile vás přivést domů štěněte, takže si začínáte, jakmile to bude možné a mají nejlepší kurzy mít úspěch. Konzistence je velmi důležité, s Yorkshire teriérů, neboť mají krátké vzpomínky, a mají tendenci velmi snadno zapomněl. Péče a lásky pro svůj Yorkie, a když jim ukážete náklonnost budou reagovat. Yorkie trénink může být snadné, a může být dokonce i spoustu zábavy až tak velké pouto vašeho psa.

Susan Bailey se vzdělává v oblasti psích školení a rozpoznává význam zahájení ji nejdříve. Můžete buď udělat jorkšírský teriér školení sebe nebo si můžete pronajmout profesionálního psí trenér dělat práci za vás. Výcvik psů knihy bude velmi užitečná Vám zda chcete získat začal trénink Yorkie.

Pudl Špatné chování Vysvětlení
Pes Plemena – Který je pro vás
Vypadají dobře, Feel Good: Ženich Your Dachshund
Labradorský retrívr: Příznaky a Příznaky Těhotenství
Agresivní Puppy
Vyrovnávání se se smrtí Your labradorského retrívra
Dog Training Chyby je nutno se vyvarovat
Black Pomeranians jsou velmi oblíbené
Komodo Dragon Fakta for Kids
Sibiřský husky Rescue Dog Poradenství
Střevní paraziti v kategorii Psi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To use reCAPTCHA you must get an API key from https://www.google.com/recaptcha/admin/create