Jak se vlak svého psa lehnout pomocí Clicker

Clicker trénink zahrnuje použití klikr, malou krabičku s kovovou deskou, která dělá klepnutím na hluk při stisknutí to. V současné době Váš pes plní požadované chování kliknete a dávat léčit. Váš pes je dychtivý pracovat a učit se, protože spojuje s něčím, klikněte žádoucí (dále jen “léčit).

Před začátkem vlak příkazy musíte ukázat svého psa, co na tlačítko prostředků. Zpočátku stačí kliknout a dát léčit. Opakujte tento několikrát, dokud váš pes na tebe dívá když slyší kliknutí, může trvat několik sezení k dosažení. Když se na tebe podívám, můžete začít trénink v jednom ze dvou způsobů, chytání nebo lákal.

Snímání je poněkud neformální, se budete dívat svého psa a kdykoli vidíte je lehnout klepnutí na přesný moment dělají a dávají jim za odměnu. Postupem času přidání dolů příkaz nebo ruční narážka, jak vidíte, je začít lhát, zpočátku odměňovat pokaždé, když lehnou, postupné zrušení zachází, dokud si jen odměnu, když si lehnou poté, co jste cued nich.

Láká zahrnuje používání léčbě spolu s klikr. Mít svého psa sednout. Take léčbě v jedné ruce a držte jej před jejich nosem. Přesuňte ruce / léčit dolů směrem k podlaze, kliknutím li váš pes takto a lehne. Pokud nemají jít celou cestu, můžete pohybovat léčit v přední části vašeho psa, který často vede k nim vleže. Klepněte na tlačítko, jakmile si lehnou a pak dát dárek.

Pokud je váš pes nečiní po celou cestu dolů si můžete zlomit výkon dolů, kliknutím a odměňování, když řídí léčbu část cesty na zem, postupně rostoucí vzdálenosti se pohybují dolů před kliknutím.

Poté, co jsou po léčbě se spolehlivě, přidejte dolů příkaz na začátku cvičení. Postupně ukončit láká, dokud váš pes lehne na povel, odměňování pouze tehdy, když mají ležel na příkaz.

Jakmile váš pes se může lehnout na povel byste měli přesunout do dolů pobytu, kde se pobyt v dolní poloze, dokud uvolnění nich. Toto cvičení opět trvá času, přičemž délka dolů a vzdálenosti jste od nich postupně zvyšovala. Command svého psa, aby si lehnout, ale neklikejte okamžitě, počkat sekundu nebo dvě, pak klepněte na tlačítko. Pokud váš pes vstane, ne odměnu nebo klepněte na tlačítko, stačí začít vykonávat znovu. Se postupně zvyšuje, než ho budete odměnu. Nezapomeňte použít uvolnění slovo nechat svého psa vědí, že se mohou dostat nahoru.

Školení vašeho psa lehnout by měla být zábava a měla by být praktikována pravidelně brousit dovednost. Můžete praxí dolů, a další příkazy neformálně během dne – zeptejte se vašeho psa sedět nebo ležet a chválu, když dělají.

Nepříjemný Chování psa – Proč svého psa Blows A Těsnění pokaždé, když ozve zvonek – část 1
Zvíře proti blechám a klíšťatům pro léčivé přípravky – Jak si vybrat vhodný jeden?
Psí Infekce močových cest
, Jak Groom Dog Jako Experti
Crate Školení štěně
Yorkie Breeders You Don’t Want To Talk To
Pudl, A Pravda výstavy psů
Váš pes Potřebujete pes zdravotní diagnóza?
Jak si vybrat psí plemeno
Východní dřevo Wolf
Rybáři Čistý největší-vždy Kolosální Squid

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To use reCAPTCHA you must get an API key from https://www.google.com/recaptcha/admin/create