Jak se Vana Boxer Psi

Boxer psi jsou středně-velké psy s double a-vlasy velmi krátké kabáty který uvedeny v barvách žíhaná, plavá a červená. Nemyslete si, že tyto psy s lesklými hladké pláště v rozlišných barev je obtížné ženich. Boxer psi obvykle čistit sebe tak často jako kočky koupání nemusí potřebné. Ve skutečnosti časté koupání suchou kůži se. Dejte Boxer koupel pouze tehdy, pokud si myslíte, že jsou špinavé nebo když se vůně špinavý. Lepší, zeptejte se svého veterináře, jak často Boxer psů by měl být koupe. , A když je čas kout, nezoufejte. Nikdy vám zaplatit za doručení čeledín si to ženich čtyř-nohama, protože přítel koupání psa sám, je snadné. Snadněji, pokud jste si vědomi jednoduchého kroků potřebné ke koupání pes.

Připravit potřebné nástroje jako první. Přírodními štětinami, kartáč tvrdé pryže, psích šampony, utěrky a bavlny plesy jmenovali několik. Před samotným lázně, vykartáčujte srst naprosto přirozené kartáčkem s odstraňovat uzlíky nebo rohože, který mohou mít. Jestliže potřebujete snížit z uzel měla být opatrní a snížit uzavřít psí kůži. Pak místo bavlny míč v každé z vaší psí uši, právě uvnitř kanálu, držet vodu z uší. Místo svého psa v kádi naplněna vodou téměř se začátek nohy. Voda by měla být vlažná, ne příliš studený, ani moc teplé. Mokré srsti a důkladně namydlit se psem šampon. Never použití lidské šampon mohou tuto pásy éterických olejů v srsti. Použít a namydlit šampon podél zádech, břiše a ocasu nohy. Opláchněte důkladně Šampon, opláchnutí obličeje a hlavě. Budete chtít používat avivážní poté šampon ale není nutné pokaždé jsou koupal.

Po koupání, vezměte ho z vanou a odstraňte bavlna míčky z uší. Squeeze je hodně vody z kabátu je pak možné ručníkem suchou ho na několik minut. Trubte sušička může být ale pamatujte nepoužívat vysokou tepelnou nastavení o fénem. Nyní, když váš pes čistý, můžete spreje s ním pejsek parfém aby ho sladký-páchnout psa milujete.

A konečně, odměnit vaše pes se mnoho chvály je pěkná, stejně jako si sami za dobře odvedenou práci …

Němčina Shepherd Smíšené Breeds And Jejich Temperament
Nejstarší Breed
Frog fakta
Shar Peis Love jejich rodin
Psi a děti – pak zavedení psů na děti poprvé
Cornish Rex – fakta každý majitel tohoto plemene by měli vědět
Třtiny Corso – pes rozumí na ven, měkký na vnitřní
Psí Oční kapky
Kajmanka Želvy
Velryba Shark-The Největší Ryby kdy je známo
Výběr vašeho psa jménem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To use reCAPTCHA you must get an API key from https://www.google.com/recaptcha/admin/create