Jak se expertů vybrat si své Kočičí Vrh Box?

Po kočka dopravce, bedničky je Dalším důležitým bodem nákupních seznamu. Nosítka box bude používat každý den a je klíčové, vaše kočičí se k němu. Každá kočka v domě by měl mít svou vlastní vrh box. To zabraňuje teritoriální handrkování a dá jednotlivých několik privacy.

Obecně platí, že existuje mnoho různých stylů k dispozici. Pokud možno zjistit Typ pole kočičí (resp. koťátko) byla s použitím a koupit si podobná. Přepínání typu bedničky mohlo mást svou kočku, která může vést ke potíže. Pokud jste přinést domů kotě, nákup bedničky speciálně pro Koťata. Mají nízké strany a umožní mladým lidem v stoupání a ven z pole snadněji.

První z nich je samočistící bedničky. Samočistící či automatizovaný vrhu krabice má snímač připojené na mechanické rameno, která automaticky shrnovače vrhu po kočka opustil pole. Paže zametá špinavé podestýlky a odpady, kde se jeden konec je shromažďovány v zásobníku. Některé kočky mají strach o ně a odmítnout je používat. Tyto typy vrhu boxy jsou často velmi drahé.

Druhý je pokryt bedničky. S kapucí, nebo které je bedničky plastový spodní kryt a vysoká that chňapá do ráfku. Tato konstrukce dává kočka soukromí, zatímco on je použití pole a zachovává obsah dle názor. Nicméně, některé kočky nemají rádi že klaustrofobní pocit dostat dovnitř a zároveň ji a mohou se bát ji použít. Také si s kapucí boxy pasti, pachy, pokud je nedostatečné větrání, a jsou velmi tmavé dovnitř. Výhoda použití tohoto typu okno aby kočka nemůžete kopnout podestýlky nebo odpad z krabice a dělat bordel.

Poslední a nejčastěji používaný typ vrhu políčko je širým nebem box. Tyto krabice mají otevřené topy a jsou asi 3 nebo 4 palce (10.2 cm nebo 7,6), vysoké. Tato položka je drahé a lze je koupit ve většině obchodů s potravinami.

Mezitím se při výběru vhodné pet dopravce, za dlouhou dobu požadavků na velikost. Jste-li přinést domů malý kotě, buy dopravce který se dost velká na něm, pokud je to zcela vyvinuta. Ušetříte tak peníze neboť nebudete muset dostat jiného dopravce kdy dosáhne dospělosti, kotě. Jakýkoli prostor by měl být dostatečně velký na kočky sednout, postavit se otoč a lehnout dovnitř

Navíc, pokud máte doma dva podání koťata nebo již kočku domácí, je ještě nutné zakoupit jiný dopravce. Zpravidla by měla každá kočka doma mít svou vlastní dopravcem.

Poté, co jste našli bedničky, které chcete, musíte zakoupit vrhu lopatkou. Některé boxy jsou dodávány s lopatkou. Většinou z plastu, by měla lopatka jsou štěrbiny v dolní části dostatečně široký, abyste zmítati vrhu a odstranění odpadů.

Dozvědět se více o různých druhy zájmovém léky pro psa, kočky, koně, atd., a jak získat slevy a levné léky pet, ujistěte se, že návštěva callpetmeds kde najdete vše o získávání kvalitních a zároveň cenově dostupné léky domácích i jako rady, jak pečovat jako Vaše mazlíčky odborníkům.

Cat Artritida – Jaké jsou příznaky a jak můžete pomoci vaše mazlíčky.
Stručný popis Toy Chihuahua
Whipsnade vlci
Zajímavých faktů o Dolphins
Krmiva pro psy Recepty
Škodlivé potraviny pro psy
Dietní č. č. – co ne krmit své psy
Burn Your Fat & Your Pooches energie
Afrických zvířat List
Pavouk roztoči
Proč Váš pes potřebuje pes Bed

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To use reCAPTCHA you must get an API key from https://www.google.com/recaptcha/admin/create