Itchy Sneezy Kočky – kočky trpí alergií Too.

Když jsme vystaveni alergické reakce může mít vliv ani dech ani náš naší pokožky ale pokud kočičí utrpí alergickou reakci, je mnohem pravděpodobnější, prostě mít vliv na jejich kůži. S přibližně 15% koček trpí nějakou alergickou reakcí vás bude myslet, že kočka by se majitelé velmi si toho všimli, ale to není tento případ, a když kočka škrábanců nadměrně první věc, kterou si většina lidí myslí, nebo je blecha zamoření.

Příznaky alergické reakce se mohou lišit od kočky kočka a od typu alergenu účastní. Nicméně společné příznaky jsou závažné škrábání a svědění vlnící kožešiny z, kýchání čelí tření, přehnaná hygiena plešatí způsobuje skvrny objevit očí a nosu vypouštění nebo dýchací potíže i když to poslední je vzácné. V některých případech se mohou objevit malé včelstev na slupce, která vypadají málo vznesené kruhů budou tyto úly je velmi svědivá pro Vaši kočku ale obvykle odezní do 24 hodin.

S 15% z kočky trpící nějaká alergických reakcí se je důležité vědět co to možné příčiny těchto alergií by mohlo být, mít možnost jejich odstranění z kočky životní prostředí, pokud je to možné. Existují čtyři možné hlavní věci, mohla alergen V vaší kočky a experimentují s použitím a pak ji odstraní z kočky prostředí, měla by být možné odhalit skutečnou příčinu.

První věc, zvážit, je druh jídla si krmení Vaše zvíře. Přestože většiny hlavních potraviny obchodní koček nárok nyní obsahuje jenom ty nejlepší přísady je hlavní být u některých přídatných látek v potravinách, které by mohly ovlivnit vaše kočka nebo to může prostě být, že kočka je alergická na určitý druh potravin, jako je tuňák. Zkuste jinou značku potravin na první, pokud není potom rozdíl změnu změnit druh potraviny kuřecích tj. místo rybolovu.

Některé léky včetně některých vakcín mohou vyvolat alergické reakce a v některých koček. Avšak případy alergické reakce vzácné a ačkoliv není nijak vědět dřív straně nemělo by bránit vlastníkům chrání tam kočky z daleko škodlivější onemocnění. Většina alergické reakce, pokud byl uloven měla být dostatečně brzy schopen úspěšně léčeni veterináři.

Jedním z nejběžnějších věcí, které mohou způsobit alergii kočky jsou hmyz a parazity. Štípnutí či kousnutí od hmyzu, zahradní i když většinou naprosto nezávadné a jenom mírně dráždivý for většina koček způsobit poněkud silná reakce v některých případech, ale obecně není trvalé. Blechy jsou zpravidla nejčastější parazit, která nemůže způsobit ošklivé svědění koček v některých ze svých kousnutí. Nemusí to nutně neznamená, že kočka je zamořená blech je jen jedno kousnutí může vést reakce. Přestože jsou tyto příznaky krátkou žilo může se natolik závažné požadovat antihistaminikum injekcí z veterináře, kde se obvykle kočky poškrábání je porušení kůže a způsobují holá místa. Ujistěte se, že kočka je pravidelné léčených pro blechy předejít alergii měl v dlouhodobém výhledu.

Jako u lidí, mohou být také kočky vzdušné alergeny alergičtí na pyly takový jako, trávou vidět, plíseň a domácí chemie jako osvěžovačů vzduchu nebo čističe. Je zřejmé, že vlastník nesmí to hodně eliminaci přirozené vzduchu od dráždivých prostředí, zajištění, ale že kočka není přítomen, když se domácí chemikálie používané mohl zabránit nežádoucí účinky.

Ve většině případů se příznaků alergické reakce měl jasnou se velmi rychle jakmile alergenu je odstraněna z prostředím. Je odpovědností vlastníka pokusit objevit možná příčina alergie předcházet utrpení zbytečně kočku. V těžkých případech, nebo kdy alergická reakcí dochází často příčinou je, aniž objevil, veterinář by mělo být konzultovány s cílem pravidelně léky k úlevě od příznaků.

Mnoho zdrojů Pro Nalezení Poodle záchranu
The Akita Inu Pes
Jak se k léčbě běžných nemocí Of Vaše Python
Objevte The Best Of Dog Boxer
Je to můj Otočte, tati?
Jak si vybrat Přírodní Dog Jídlo?
Chovat jako v bavlnce Meds a léčebné postupy, výzkum
Satyr satyr
Trpasličí Bunnies péče
Goblin Shark
Psí alergie

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To use reCAPTCHA you must get an API key from https://www.google.com/recaptcha/admin/create