Hummingbirds a HummZingers

Jeden z nejvíce fascinujících památek v přírodě je to krmení Hummingbird na stanici jste zadali pro ně. Pokud nemáte dostatek prostoru pro přírodní rostliny, nebo žádný čas na vytvoření a udržení speciální oblasti, stále se můžete přitáhnout a vychutnat Hummingbird návštěvy s nektarem podavače.

Zatímco kolibříků láká barvy červené a oranžové, konstantní zdroj energie Quick-nektar budou rádi vracet bez ohledu na barvu kontejneru. Vedení libovolné barvy barviva z kapaliny odstraňuje všech potenciálně nepříznivých účinků zbytečných chemikálií. Krmítka by měla být umístěna v blízkosti keře nebo malé stromy, takže kolibříků, mohou usilovat o rychlé útočiště před potenciálním dravcům. Jako u každé ptáky byste chtěli přiláká do svého dvoře, v zajišťování čisté vody a pravidelně je nutné.

S ohledem na komerční Hummingbird podavače, můj oblíbený výběr řádku HummZinger od aspekty, Inc HummZingers má jasně červený kryt přilákat kolibříků bez použití barviv. Polykarbonátové konstrukce poskytuje odolnost. Tam je zábal-asi okouna, která umožňuje kolibříků k odpočinku v-mezi doušky nektaru. The Ant ummZingers mají příkopy a některé mají vestavěný tipů v přístavech aby létající hmyz od jídla. Všechny modely se snadno čistí a pověsit bez rozlití nektaru. HummZingers The všichni přijdou kromě rychle pro snadné čištění.

The HummZingers dokonce o recept na nektaru na spodní straně krytu. Pro jistotu, že se skládá z 1 dílu bílého cukru, 4 díly vody.

Vedení jakékoli podavače Hummingbird čisté a nektar čerstvé, stejně jako zajištění bezpečného prostředí snadno dostupné vodou, jsou drobné úkoly, které mohou být odměněni nádhernými návštěvy z těchto malých zázraků přírody.

Bišonek Pictures To Put Your Dog V The Best Light
Zjistěte více o Boxer Plemeno psa
Hrníček Výcvik Puppy at Home
Inteligentní Plemeno: Havanese Psi
Přemýšlení o štěně rotvajlera for Sale
Učení jiná plemen koní
The Bedlington teriér
Nejlepším způsobem, jak Najít ši-tzu záchraně
Triky pro získání Macaws Stop Biting
Želva a výlety v Pákistánu
Příznaků těhotných Cat – Follow Příznaky a zjisti Pokud Váš Kočka je or Not Těhotná

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To use reCAPTCHA you must get an API key from https://www.google.com/recaptcha/admin/create