Human Foods Jedovaté k Boxer Psi

Jako vlastník, je vaší povinností zachování maximálního zdravotnictví Vaší Boxer psy. Udržování svého psa zdravotní můžete udělat v mnoha způsobem. Jedním z nejúčinnějších způsobů, jak se do krmení správný druh potraviny. Boxer, ale vaše krmení psů se buď-kvalitní obchodě koupila psa potravin nebo domácí psy nemá dost síly a pomáhat jim v nich své každodenní činnosti. Majitelé psů by si uvědomit, že nemůže všechna potraviny za bezpečné i lidé pro psy bezpečné konzumovat. Existuje celá řada lidských potravin, které mohou otrávit pes zvláště pokud přijatá v velkém množství. Níže uvedený seznam vás co potravinách vyhnout vaše zabránit boxera psi jsou otrávené.

Čokoláda; Téměř každý miluje čokoládu, že? Není tedy ironie, kdy psi love to taky. Bohatou a čokoládová dobrota této věci se každý touží Další. Nicméně by neměla být krmena čokolády psům protože obsahuje theobrominu, sloučenina že je stimulant srdeční a diuretikum. Jedli velké množství čokolády mohou způsobit, že pes staly hyperaktivní a vzrušená. A protože to je diuretika, mohl eliminovat velkém objemu moči a budou neobyčejně žíznivé. Ostatní příznaky zahrnují ohromující, namáhavý dech, zvracení, průjem, bolesti břicha, třes, horečka, zvýšení srdečního tepu, komatem i smrti.

Cibulí a česnekem, Jedovaté látky thiosíranu je to, co dělá cibule a česnek nebezpečnou. Cibule toxicity způsobí hemolytická anémie, podmínky v nichž pet v červených krvinek, když praskla koluje v těle. Příznaky hemolytická anémie jsou namáhavý dech, jater poškození, zvracení, průjmu a vybledlých moče. Všechny formy cibule (sušené, syrové, vařené i tabulka obsahující zbytky cibule), je třeba zabránit. Přestože česnek obsahuje také thiosíran je méně nebezpečný i potřebovat jíst velká množství způsobují zdravotní potíže.

Hrozny, hrozny obsahují látku, která je neznámá toxický pro psů lze i bolest způsobit břišní, slintal, jaterní poškození, poškození ledvin, zvracení, průjem,; křeče, bezvědomí a smrt.

Makadamia; Spolu se většina ostatních druhů ořechy, makadamia obsahovat vysoké phophorus, které mohou vést měchýře kameny a potíže pohybového. Třes kosterních svalů a slabost nebo ochrnutí pánevních končetin mohou být považována psům otrávený macadamia. Další účinky jsou otoky končetin, bolesti, jsou-li manipulaci končetin, neschopnost vzniku a utrpení.

Další potenciální nebezpečí:; Bones že mohou-tříska a rozrušení či příčinou obstrukce trávicího systému., Káva, čaj, softdrinks; Pivo, víno, alkohol, mléko a další mléčné výrobky, syrové ryby a syrová vejce, sůl pečení sody kypřící prášek, Nadměrné mastných potravinami, avokádo

Anlan ajaw píše články o psech Boxer.

Proč se učit kleci Is All-Purpose Training Nástroj
Zdravotní problémy, Tváří v tvář Yorkie
Některé běžné zdravotní problémy se psy
Vloupání Tipy pro Velký Danes
Pes potravin připomíná – pes pro majitele Nightmare
Výběr Rescue mops středisko
Měli byste se obávají o zvířata v zájmovém chovu Recall?
Havanese knihu Training Bez vztekat
Koi ryby
Nalezení Prvotřídní kvalita šarpejovi štěňata na prodej
Miniaturní Pomeranian: Cute and Loving

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To use reCAPTCHA you must get an API key from https://www.google.com/recaptcha/admin/create