How To Buy Your pudla?

Dobrý Pudl chovatelé jsou obecně dobře-připojená ke klubů známý klubu jako kotce, nebo klubu pudla. Cílem těchto klubů je prosazovat vše-plemen psů. Máte-li přístup, pudla šlechtitel, který je členem klub takové, bude pečovat o všech podrobnostech, jste-li zájem o koupi psa.

Takové seznamy jsou k dispozici online chovatelů, kontaktech ani nemůže být měla z místní veterináři či dokonce kotce klub, pokud znáte z jednoho blízkosti. Pudl je inteligentní, elegantní a aktivní zvíře. To vyžaduje mnoho péče doma i pokud přístupu šlechtitel, že rozhovory se podívat na domovské, že v zájmovém bude.

Nacházíte se otázky o tom, jak a kde žijete, ať už máte jiná domácí zvířata a jak se budou starat psovi. Pouze v případě, že je spokojen, bude mu ruku nad svým miláčkem na vás. Pokud si koupíte si pudl z pet shop, není žádná interakce s chovatel vůbec. Většinu času jen stěží mohou dát nějakou radu ohledně psa také.

, Které mají přímý kontakt s chovatel jistě poskytne majitel psa velkou jistotu. Tam je vždy zaručeno, že v zájmovém chovu, je dobře vychovaný, správně a zdraví. Při nákupu v zájmovém od chovatele pudl, můžete vždy zkontrolovat šlechtitelské okolím. Místo, kde jsou zvířata chována musí být čistý a hygienické, domácí zvířata, a musí být dobře udržované. Je důležité, aby chovatel musí být přátelské osoby a mají určitý vztah s psy.

Svědomitý chovatel plemen psů, a to nejen finanční zisku, však též ke zlepšení jakosti psů. Je důležité znát pozadí krevní linie na psa rodokmenem. To pomáhá v prevenci genetických chorob a genetických poruch, jako je dysplazie kyčelního kloubu.

Nesnažte se ušetřit peníze a Poodle koupit štěně od dvorku chovatele v nižší ceně. Zde se nedostanete žádné informace o psí zdraví a temperamentu. Takové chovatelé nemají žádné znalosti o genetice o chovný pár; proto nízkou cenovou nestojí za hazard. ; Odpovědnost Pudl chovatelé jsou tou nejlepší volbou, a to i kdyby to víc Vám může stát. Ale to bude stát za peníze, protože jste získali vysoce kvalitní chov, který vzdělaní profesionálové mají prozkoumány. Každý chovatel má své plánovaných dobře-plemenných prozkoumány programech a znalostí, čas a peníze, které jde na to nemá být posmíval se.

Často secondhand štěňata se prodávají v obchodech mazlíčka makléře a přivést je do obchodu. Makléři dostaly od štěněte mlýnů ve velmi mladém věku. Ve skutečnosti jsou rovněž mladý tehdy pobývat daleko od svých matek. Štěňata jsou nebezpečím pro všechny, poněvadž není chráněný proti psů žádné choroby jako parvo a psince. Štěňata vypadají velmi líto a nemocné, a lidé jenom kupovat proto jim líto je. Tento druh chov psů a pes je nesprávná obchodování a nemělo by je v žádném případě podporovat.

Proto, nekupujte vaše pudl štěně z pet obchodu. Štěňátka jsou obecně přivezl z štěněte mlýny, kde odchovány jsou the Clan, jen být prodáván a podnikatelské účely. Nejsou žádné obavy o kvalitu šlechtění genetické zdraví tak a temperamentu, nejsou pro zajímavost vůbec.

Lisa Collins je pes milenec a zkušenosti v chov psem a vědomostí o pudla. Pudl chovatelé vybíraví kolem nové majitelé psů. Mají vyslýchat, a pokud jsou spokojeni, je přijmou i-majitelé psů své domácí mazlíčky. Pudl informace poskytované tímto článek, kde podrobnosti koupit jeden by pudl.

Psi – Jak se stát jemné Leader
Ši-tzu Behavior problémy a jak vrátit To Normal
Pet Food Choices: Uvažujme Věk A Velikost
Žlutá štěňata labradora budou tát remix
Pudl Breeders i Buyers
Vertigo Příznaky v kategorii Psi
Co dělá Beagle Slavní
Co potřebujete vědět o Rotvajler Psi
Jak se zbavit Psi Bišonek Frise blech
Získávání roztomilý Photos Of Your Pug
Je-li čas Pravý koupit koně?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To use reCAPTCHA you must get an API key from https://www.google.com/recaptcha/admin/create