Houslista krabi

Slyšel jsi někdy o krab jak mazlíček? No, teď jste? Houslista krabi, také známý jako volání krabi, se ví, že být populární jako mazlíčci! Mnoho lidí chodit na jejich cestě k vytvoření vhodného prostředí doma poskytnout veškeré pohodlí pro houslista krabů. Houslista krabi také vykazují lepší adaptabilitu s jinými a ryby krabi stejně! Se také mají mnoho charakteristickými znaky a vlastnostmi, tady jsme se podívat na mnoho takových faktorů spojených s houslistou kraby.

Krabi Fiddler: Popis a distribuce; Není snad důvod proč Houslista krabi dostali toto jméno. Tento krab byl především vzhledem k názvu z důvodu přítomnosti velkého dráp, který je ve tvaru houslí! Pohyb kraba jedení jeho potraviny s menších dráp dává vzhled kraba hraní fidulu s většími drapákem. Samce krab bojovný nemá jediný velký dráp na jedné straně kde i ženské krab bojovný mají dva malé krmné drápy. Jsou též snadno rozeznatelné, protože jejich náměstí tvarované tělo. Samce vykazují značný rozdíl ve velikosti levé a pravé dráp. Různé typy druhů fiddler krabů zobrazí různé typy vlastnostmi, jako je bláto houslista raků jsou v hnědé barvě a přední plocha shell může mít odstín, který sahá od základní až tyrkysově modré. Skořápku kraba písku byl houslista odstín růžové, která také kousek fialové mezi.

Houslista krabi obecně spatřen v slané bažinatých oblastech, písečné pláže, mangrovy, mezi kameny a balvany vidět na pláži apod. Fiddler krabi dochází převážně na plážích západní Afriky, východní Pacifik, západní Atlantický a Indo Pacifiku.

Houslista krabi: Zajímavé skutečnosti o jejich velký dráp, Ve všech druhů, když bojuje konat zpravidla mezi houslista krabi, muži využít jejich velký dráp postavit se proti sobě. Samci jsou rovněž známy blokování těchto drápky když se utkají ve opačném směru.

Rozšířené pařát v mužských houslista krabů je používán k přilákání samic. Muž houslistou kraby wave tuto velký dráp na samičky aby si jeho pozornost.

Během těchto bojích mezi muži, který se vyskytuje během námluv období může samec krab bojovný nakonec ztrácí rozšířené dráp. Ve tomto případě zvláštní skutečnost ještě zbývá, že malé pařát pak roste co do velikosti, kdy jsou ztráty (velké) dráp také roste vrátit, ale teď se zmenšuje velikost!

Houslista krabi také použít jejich Závěsy pro hrabat aktivity. Jsou též známé jako velice důležitá pro ekosystém. Jedná se o známý zvednout kousky sedimentu, ale když to blíží úst, je obsah sedimentu probíral. Je živí různými druhy řas, plísní, mikrobů i jiných forem rozkládal záležitost. Z tohoto důvodu mnozí experti tvrdí, že hrají houslista krabi velice významnou roli prostředí.

Houslista Kraby: Různé druzích; Tam jsou mnohé druhy i odrůdy krabů Šumař ve studoval odborníky. To může být zhruba řekl, že je asi 100 druhů houslista krabi existující v volné přírodě. Bahenní německý houslista se nacházejí v bažinatých oblastech. Jejich krmení pro organické látky, která je odvozena od bláta. Pískových podfukář německý jako název samotný naznačuje, jsou uvedeny na písčitých oblastech, a dokonce i blátivé bank. Písku fiddler krabi je známo mít lžícovité štětiny, což usnadní jeho obstarat jídlo přes písek. Červené-klouby krab bojovný nalezen ve sladkých a celkově hledá jídlo od písčité substráty.

Houslista krabi tak ukázat mnoho zajímavých vlastností a funkcí, které zřejmě dělá to zajímavé téma pro některé studovat! Takže příště narazíte na pláži možná může sledovat osobně všech těch velmi podivný ještě zajímavé zvyky houslista kraby!

Jak získat psa jezdit na nosné části: Top 3 tipy které vám pomohou začít
Puppy Školení triky – Jaký je nejlepší Puppy Školení trik?
Školení svého psa Stop Žvýkací
Dog Jídlo: Vyberte Právo Výživa pro Vaši psa
Zajímavých faktů o Zebry
Ples Pythons – ples Python péče Sheet
Zlatý retrívr jsou chytřejší než většina lidí
Nakládání s Obézní labradorský retrívr
Potty Školení Německá doga je důležité
Lynx Kočky
Boston teriér záchranných center potřebují peníze

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To use reCAPTCHA you must get an API key from https://www.google.com/recaptcha/admin/create