Holistic Dog strategií v oblasti zdraví

Holistické psa zdravotní péče stala přirozenou cestou pet pro majitele aby byly jejich milovaný psi jsou v jejich nejzdravější, žijící dlouhá, šťastný život až do stáří.

Nutriční požadavky jsou možná nejdůležitějším aspektem zvážit to když dojde na psovi zdravotní, neboť jejich je poněkud odlišná od našich, a bude vyžadovat určitou rovnováhu vitamínů, minerálů a živin, které mají zajistit vše od zažívacího systému pro kosti, klouby , a orgány, jakož i kůže a srsti jsou stejně zdravé nejdříve. Strava masa, zelenin a celozrnných zpracování bez zbytečných potravin nebo výplně se obvykle doporučuje v případě, po holistický přístup k péči o psa.

A to pomocí nejrůznějších vonných silic rostlinné extrakty bylinami a květinových esencí, lidé se zachází mnoha neduhy a podmínek, za posledních tisíc let. Jako nedávno tyto prastaré praktiky hojení našli svůj způsob v pet opatrně a dnes stále oblíbenější jak více majitelů psů hledají pro bezpečnější, zdravější a méně invazivní alternativy k léčení svých domácích mazlíčků.

Některé rostliny běžně používané k léčení onemocnění u psů patří calendula a heřmánku. Oba pomáhají léčit rány, a heřmánku je také užitečná při léčbě dýchacích problémů taky.Aby se váš pes aby se vzpamatovali ze zácpou nebo střev poruch, můžete lněný pokusit drcená směs s hodně vodou. Pro suchou, svědění kůže jsou ovsa zklidnění do psí kůži tak, jak jsou do člověka a pokud si štěně má poruchy spánku, některé vůně levandule jim může pomoci uvolnit a nakonec pád dobře spí.

Nezapomeňte to udělat domácí úkoly před použitím jakékoli bylinných míchané vašeho psovi. Některé byliny a květiny mohou být dokonce škodlivý nebo toxický pro zvířat či osob.Také, zeptejte se svého veterinárního lékaře za jejich vstup a doporučením li jde pes celostní zdraví a používat všechny-přírodní prostředky pro jejich ošetřování.

Dnes existuje rostoucí počet veterinářů kteří uvedením zásob do velké holistické zdraví psů, takže je značnou část své praxe. Veterinář, který využívá komplexní domácí strategie považuje psa jako celek, nikoli podíváme na problém a využití speciic jednoho druhu léčby léčit že určité nemoci nebo onemocnění.

Jelikož li například psí náhle přišel si s nějakou vyrážkou na kůži způsobuje podráždění, zarudnutí, svědění může, případné infekce kůže a některé ztráty, pravidelně veterináře pošleme pryč s antibiotiky k léčbě kožních infekcí a pak snad aktuální mast řešit svědění.

Holistický veterinář bude klást více důraz na stanovení příčiny exantém zdrojem nákazy před předepisování těchto dvou opravných prostředků.Váš miláček životní styl, jídelní zvyklosti a svým prostředím jsou pokládány při pokusu při léčbě holisticky ho.

The Percheron koně
Doggy nouzi: první tři příznaky, které se měli zavolat Vet
Have You Got Aquarium Problémy?
Vánoční svátky s Cat
Přecházející: Making Vaše Indoor Pooch Pohodlné Venku
Psí Treats – Cater To Your Pet
Pes Průvodce: Nákup boxer pes
House Break Your Školení Zlatý retrívr
Barn Owl Habitat
Quaker Papoušci
Vezmeme-jorkšírský teriér Obrázky Like a Pro

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To use reCAPTCHA you must get an API key from https://www.google.com/recaptcha/admin/create