Gekončík života

Při procházení na internetu, možná jste narazili důvodů rád, musím vědět o leopard span gecko život, protože jsem dva z nich, muž a žena. Může někdo pomoci mne mimo s informacemi? No, já nejsem snaží dělat legraci, nebo zranit pocity kdokoliv. Místo toho, můj názor je, že musíte sehnat informace o gekončíka je délka života a péče a potravin, které potřebují nich, před přijmout je jako domácí zvířata doma. Jsem si jistý, jste si plně vědomi toho, aby jako pet, vaše Gecko je zcela na své milosrdenství pro své blaho, a vy byste nechtěl ohrozit to, přes nedostatek informací. Následuje Stručná poznámka o životnost leopard gecko, které se vám mohou hodit. Viz exotických zvířat, a zvířata.

Délka života Leopard Gecko, je zjištěno, že průměrná délka života gekončíka je mezi 10-20 roky. Ve volné přírodě, může leopard gecko života být jak dlouho jako 20 roků. Na druhou stranu, životnost gekončíka v zajetí je 8-10 rok. Je však možné s řádnou péči o zvířata, životnost leopard gecko napne do 15 let. Ve výjimečných případech, leopard gecko, v zajetí, je známo, že žil až do 20 let. Existují určité zvěsti o gekončíka která žila až do 35 let (v zajetí). I když nemůžeme založit naše zjištění o fámy.

Průměrná délka života gekončíka závisí na prostředí, v němž je provedena žít palců gekonů Leopard jsou ještěrky, které patří do rodiny Gekkonidae a spadá do sub-rodina, Eublepharidae.

Leopard gekonů jsou ještěrky domácí v suché a skalnatým terénem Pákistánu, Indie a Afghánistánu. Zajištění stejného druhu prostředí vašeho gekončíka je nejdůležitější, aby pomohla se žít tak dlouho, jak je to možné. Deset galonů tank mohou být použity k domu pár, muže a ženu gekončíka. Uvedení dva samce gekončíka v jedné nádrži může vést k, územní války.

Leopard Gecko péče; pomocí termostatu řízené topné těleso vám může pomoci v udržování teploty mezi rozmezí 29 stupně – 31 stupni Celsia ve dne a 22 stupni -25 stupni Celsia v noci. Leopard gekonů jsou noční ještěrky a nezdá se, že požadovat UV zářením na absorpci vápníku, jako zbytek ještěrky dělat. I když, může calcium nedostatek vede k deformitou v zájmovém chovu gekončíka. Proto, jako alternativa k elektrický ohřívač, A 40-60 w nebo infra červené žárovky, stanovena na jednom konci gecko tank dokáže poskytnout odpovídající teplo a světlo. Jako zdroj tepla, světla žárovky umístěné na jednom konci nádrže vytvoří, teplé a studené oblastí uvnitř Gecko tank. Leopard gecko to, aby se regulovat tělesnou teplotu, posun od horké chladnějších oblastech, nebo naopak, jak je potřeba. Selhání při udržování správné rozmezí teplot by rozhodně mít vliv na Vaše leopard span Gecko život.

Použijte řazení a umyl play-písek, jako klec substrát pro vaše Gecko tank. Jestliže se chystáte nádrže pro něj je o leopard gecko, namísto použití písek nebo dřevěné hobliny, použití papíru jako substrát.

Vaše zvíře gekončíka mohl udělat s úkryt v podobě krabice. Make otvor v horní části pole, jehož prostřednictvím vašeho domácího mazlíčka může vstoupit a skrýt. Přidejte písku a vody v poli, aby vlhké prostředí, které pomáhá gecko ve vylučování své kůži. Nesprávně přístřešek kůží může způsobit problémy pet gecko.

Leopard Gecko, je těžké ještěrka, a pokud je řádně postaráno, způsobuje několik problémů, jako mazlíček. Však může onemocnění zkrátit vaše mazlíčky gekončíka je životnost. Nedostatek vitamínů a metabolické kostní onemocnění, může potíže vašeho domácího mazlíčka. To může také trpět problémy, jako je ztráta ocasu, hnijící v ústech, vejce-vázání a písek zaklínění. Budete možná muset zavolat veterináře, aby k vám chovat pet gekončíka pro dýchací onemocnění, nechutenství, gastroenteritidy, průjmu a problémů při prolévání kůže.

Leopard Gecko Jídlo, Leopard gecko je hmyzožravý ještěr. Pro gecko baby leopard, můžete feed malé jídlo-červy a cvrčky v malém množství. Divoký leopard gecko sní, co hmyz by mohl položit jeho ruce, jako je ovoce-letí, jídlo-červů, cvrčky a šváby malé. Ty by se měl starat o šněrování vašeho domácího mazlíčka jídla s vápníkem. Leopard gecko to, jak mláďat i dospělých, zbavit kůži jednou za měsíc a sníst. Je to výživné a doplňky vitamínů, které jsou pro ně důležité. Takže, neodstraňujte jej jako odpad při čištění Gecko tank.

Leopard Gecko skutečností; Velikost gecko se může pohybovat od dospělých velikosti 0,75 palce, v případě trpaslíka gecko, až 14 centimetrů, v případě Gecko Tokay. Průměrný dospělý velikosti gekončíka je 8-10 palec. Bod si pamatovat je, že teplota hraje zásadní roli při určování, zda se vylíhla ještěrka je muž nebo žena. Leopard gecko vejce, líhnutí 78 až 83 stupňů Celsia bude vyrábět ženy. Pro mix (vrh), leoparda gekoni, udržovat teplotu v rozmezí 84-87 stupňů Celsia. Vejce inkubují při 88-91 stupňů Fahrenheita, bude vyrábět převážně mužské leopard gekonů, které jsou obecně barevnější než ženy.

Přečtěte si více o; Ještěrky jako domácí zvířata; Různé typy Ještěři, S řádnou péči, poskytuje zdravou výživu a zachování čisté prostředí pro Vaše zvíře je velmi důležitý v prodloužení gekončíka života. Pokud jste pozorní, aby vaše miláčky potřeb vašeho domácího mazlíčka gekončíka může přežít vašeho psa.

Dědičných onemocnění z Labrador Psi
Výzva Domácí cvičení malých plemen psů
Dům školení Tipy pro Weimaraners
PET Pojištění – Jak se vyhnout se velkým Vet Směnky
Faktorů zvážit při koupi psa Rampy
Cat vakcinace a Proč jsou důležité
Puppy úzkost z odloučení
Kde najdete nejlepší kočka Grooming zahradu?
Japonsko Kusy Krátké Velryba Hunt po požáru
Vlastní Dog Oblečení
Jak být dobrým Papoušek Kupující

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To use reCAPTCHA you must get an API key from https://www.google.com/recaptcha/admin/create