Dwarf Hamster péče

Trpasličí křečci jsou hlodavci, a patří do rodu Phodopus (krátký-sledoval trpasličí křečci). Mohou být dále rozděleny do trpasličí křeček Campbell, Zimní Bílá Rus (Dzhungarian) trpasličí křeček a Roborovski strany (Pouštní) trpasličí křeček. První dva jsou velmi podobají, a to zejména ve velikosti a barvě. Čínského křečka se rovněž jeví jako velmi podobné, ale patří do rodu Cricetulus (ratlike křečci). Tyto drobné křečci jsou velmi roztomilé, která je součástí z důvodů, proč jsou tyto oblíbené domácí mazlíčky. Jsou také snadné na péči, a docela společenský. Pokud je to PET pro vás, aby jste se dobře vyznají v péči trpasličích křečků před vzali domů. Trpasličí křečci jsou často prodávány ve stejných pohlaví párů, a nejlepší čas, aby jeden domov je, když to je mezi 4 až 7 týdny staré.

Péče o Dwarf Křeček

Domů: Prvním krokem v péči o křečka trpaslíka je, aby si to dobře usadil a pohodlné. Při výběru domů pro své trpasličí křeček, mějte na paměti, že je velmi malý, a tak může snadno protáhnout malé otvory. Zavřít drátěné klece nebo domů určených pro myš bude zcela vhodné. Chcete-li doma se podobají křečci přírodních stanovišť, můžete přidat asi 2”z borovice hoblin k základně. Avšak pozor nikdy použít cedrového některé trpasličí křečci jsou velmi citlivé na cedrový olej. Přečtěte si o pet přístřeší.

Ve volné přírodě, křečci dělat a žít v norách, takže můžete očekávat, že pokusit se hrabat. To bude mít za následek roztroušených hobliny, pokud křeček bydlí v drátu-oboustranný klec. Tak, alternativou je deseti-galon skleněné akvárium, pro dvojici trpaslíka Křeček. Dobrý doma potřebuje láhev s vodou, cvičení kolo, a sůl blok, přinejmenším. Pokud můžete přidat tunely nebo nory, budete mít na opravdu šťastná křečka. Můžete vytvářet tunely z trubek toaletním papírem. Přečtěte si více o křečka postelí.

Přísady: Make speciální kabiny pro vaše trpasličí křeček spát palců Make 2”otvoru v malé uzavřené lepenkové krabice, a umístit jej v každém rohu klece. Nepřidávejte žádné hoblin k němu, jak váš křeček umožní pohodlné tím, podšívka je pro sebe sama. Můžete si představit žvýkat hračka do klece, a pokud váš křeček rád jí pak můžete přidat další. Přečtěte si více o pet péče.

Čištění: Je důležité vyklidit klec jednou týdně, ale stačí vyměnit box jednou každý nemnoho měsíců. Vytáhněte podestýlka z klece, a otřete jej v čistotě. Pokud je podestýlka je špinavé nebo vlhké, vyměňte je za čerstvou podestýlkou. Zkontrolujte klec denně, a poté každé dva dny, uzavírat jakékoli kousky nespotřebované ovoce a zeleniny, před rot nebo lákají mravence. Měli byste klec přikryla máte jiné domácí mazlíčky. Přečtěte si více o pet zdraví.

Jídlo: Ve volné přírodě bude trpasličí křeček se většinou jedí osiva a jiného rostlinného materiálu. Nejlepší potraviny pro váš křeček má pelety určené pro krysy a myši, a můžete házet do málo semen pro odrůdu. Někteří lidé rádi, aby uživili své trpaslíka křečků čerstvé zeleniny, což je v pořádku, pokud množství zelených je omezit na minimum, nebo v ideálním případě vyhnout úplně. Mrkev a brambory jsou dobré možnosti. Přečtěte si o tom, jak se postarat o křečka.

Přečtěte si více o:; Fakta o Dwarf Křeček, křeček péče; Křeček jako domácí zvířata: křeček péče; Dwarf Křeček života; důležitý aspekt péče trpasličí křeček je správné socializaci a předání. As trpasličí křečci jsou velmi krátkozraký, musíte nejprve mluvit k němu, a jakmile se dostane zvyklí na vás, pak si to vyzvednout. Nejlepší způsob, jak vyzvednout křečka, je pin dolů a lopatka to s hrstkou svých postelí. Poté, co bezpečně uhnízděný v ruce, měl by usadit. Zatímco zpracování vašeho křečka, aby vaše ruce jsou čisté a nejsou cítit potravin. S těmito tipy, měli byste být schopni vzít dobrou péči o vaše trpasličí křeček, i když je vhodné, aby neustále aktualizovat své znalosti o péči o trpasličí křeček.

Domácí zdravého Psi Treats
Psí zvracení – Co by mohla učinit svého psa Vomit?
Acidophilus pro psy
Barel Racing Sedla
Péče o vaše Pomeranian Puppy
Zkontrolujte, zda Vaše Labrador pro červy
Trpasličí Bunnies péče
Pes Grooming není Jen Luxus – to Nezbytnost.
Psí žrádlo – Výběr nejlepší pro vaše mazlíčky
Syrové potraviny pes Feeding Model
Komodo Dragon Habitat

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To use reCAPTCHA you must get an API key from https://www.google.com/recaptcha/admin/create