Druhy teriérů

Teriér psů lze nejlépe popsat jako zábavu a aktivní psi mít jako domácí zvířata. Psi jsou často známy jako nejvěrnější mazlíčci člověk může mít a teriéra psi dokázat být jeden z nejvíce stabilních a přátelská plemena mají kolem domu. Od samého počátku byly teriér psi chováni především za účelem lovu a zabíjení. Ačkoli tyto typy psů jsou menší, jsou užitečné pro myslivost a sledování malá zvířata, nebo dokonce i stezka lomu. To také závisí na velikosti teriérů. Pojďme se podívat na některé z různých druhů teriérů a různých ras, které patří do těchto kategorií.

Typy teriérů:; různé druhy teriérů jsou klasifikovány podle určitých kategorií. Jejich funkčnost také závisí na konkrétní kategorie. Toy teriéři byli vychováni z větší teriéři. Bulteriér jsou kombinací buldoků a teriérů. Existují také teriéry určen pouze pro lov a konec zvíře. Patří mezi ně Plný teriéři chtěl zabít lišky. Zde je seznam některých běžných druhů teriéra psi a charakteristické rysy kolem nich.

Fox teriérů:, Fox teriérů jsou velice populární jako rodinné mazlíčky a je velice aktivní v přírodě. Tyto vysoce energetické Psi potřebují cvičení pravidelně a jsou velmi hravé povahy. Foxteriéra jsou spíše úměrné jejich vzhled a mají typický V-tvaru uší. Tito teriéři jsou obecně zcela bílé, ale v době, můžete vidět skvrny hnědé nebo černé na jejich kožešinu. Tito teriéři jsou obvykle velké nebo střední velikosti.

Skotský teriér:; skotská teriéři mají původ ve Skotsku. Tento konkrétní teriér je velmi dráždivý v přírodě a také nezávislý. Také se prolíná velmi snadno s cizími lidmi, a možná to je důvod, proč Skotský teriér má tendenci být užitečné jako hlídací pes i když je relativně malý ve velikosti. Skotský teriér má kabát, že má stínované v odstínech šedé nebo černá. Skotský teriér je rovněž známá jako skotské.

Anglicky hračka teriér:, Toto plemeno teriéra má typický tvar ucha, který se podobá plamen svíce. Tento teriér pes má odstíny černé s pálením na srst. Tento pes byl původně pro sport (zabíjet potkanů), ale později, ale pouze zůstal výstavě.

Bulteriér:; Bull teriéři jsou velmi šetrné psi, které jsou opravdu hravé povahy. Hlavním charakteristickým rysem teriérů Bull spočívá v jejich mimořádné schopnosti gel s dětmi. Tito psi jsou svalové jejich vzhled a bílé barvy s odstíny hnědé. Dokonce lze vidět miniaturní verze tohoto plemene, a tyto teriérů jsou známé jako miniaturní teriéry Bull.

Irský teriér:; Irské teriér je není tak aktivní ve srovnání se všemi ostatními teriérů. Tento pes také miluje relax podle jeho nálady. Jedná se spíše o dobromyslný psů, že láska musí být s dětmi stejně. Být inteligentní, jsou tito psi použity jako show psi. Irský teriéři jsou obecně malé velikosti a mají hustý červenohnědou barevný kabát.

Velšteriér:, Jak se Velšteriér zobrazuje znaky typického teriéra – velmi energický a velmi milující. Jejich energetické hladiny jsou vázány na vás udrží na vaše prsty za všech okolností! Velština teriéři mají dvě vrstvy pláště. Jejich typický odstín opálení na oblasti hlavy a nohy. Velšské teriéři také lásku k lovu, a proto jsou považovány za vhodné pro lov jezevců nebo lišek.

Jedná se o několik různých typů vidět teriérů. Ve všech, Tito teriéři jsou milují jako u jakékoli jiné psy a příjemné mít jako domácí zvířata!

Boston teriér Rescue: Doplní je Right One
Jak najít nejlepší Pug chovatelů
Boston teriéra Puppy Prodej – lidsky
Human Foods Jedovaté k Boxer Psi
Dovolená Nebezpečí: první tři hrozby pro svého psa tuto zimu a jak se bránit Calamity
Péče o svého koně: Denní kontrola stavu
Housenky
Jak se postarat o křečka
Najít Váš přítel Prostřednictvím Rescue Bígl
Kočky a jejich výstřednosti
Savci Charakteristika

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To use reCAPTCHA you must get an API key from https://www.google.com/recaptcha/admin/create