Dospělé kočky jsou pobavit – Přijmout Starší Cat

Vy jste nakonec se rozhodli přijmout kočka, jsi snil o tom delší dobu. Vizualizace svou roztomilou nové koťátko hrát po zemi a hledají se na vás s těmi velkými baby blues. Co by mohlo pokazit, po tom všem je to jen malé kotě. Ale mít své opravdu myslel o tom, kolik času, úsilí a problémy kotě opravdu je. Kotě je plná energie a zvědavosti a budou volat o pozornost, poškrábání nábytku, kousat a močit všude, až je vrh vyškoleni box, a bude probíhat v okolí domu dostat se do všech druhů škrábanců a potíže. A to je na vás, abyste o ně postarat 24 / 7. Pokud máte čas a obětavost starat se kotě, skvělé, ale pokud ne, proč uvažovat o přijetí dospělé kočky.

Mnoho potenciálních adoptivních Zdá se, že dospělé kočky jako druhý nejlepší, jako by byly vadné nebo opotřebované jako z druhé ruky auto. To prostě není tento případ. Většina dospělých koček se ocitli v útulcích pro zvířata, která neměla vlastní vinou. Mohou mít z žili jejich vlastníka, může být jejich majitelé se přestěhovali někam která neumožňuje domácí zvířata, ztratit nebo někdo v rodině mohly být alergický na ně. Důvody jsou daleko k četným je všechny. Kočky samotné jsou naprosto zdravých zvířat, ježily se zábavou a energie a prostě hledat pro péči milující domov.

Přijetí dospělé kočky má mnoho výhod. Pamatujte si starší kočka již rozvinula svou osobnost. Tak budete vědět, jaký druh chovat jako v bavlnce se budou a zda budou vyhovovat vaší rodiny. Mnoho lidí jezdí za roztomilé kotě, jen zjistit, které rostou na velmi plachý a non-hravá kočka, která ráda tráví všem, že je čas pryč od rodiny. To je v pořádku, pokud to je to co chceš, ale příliš mnoho lidí rozhodne, že to není pro ně a vrací kočky do útulku. Odmítnutí je velmi přísný trest pro kočky jen proto, že jste se mít čas přemýšlet o tom, jaká kočka by správné PET pro vaši rodinu.

Starší kočka bude také méně náročné na čas, než kotě a bude vyžadovat méně dohledu, a po několika prvních týdnů tak jako tak. Budou moci trávit čas o samotě, když se z domu, aniž by se do příliš mnoho problémů a doufejme, že již bude vrh vyškoleni.

Existuje také mnoho výhod pro starší vlastníků při přijetí dospělého kočka. Dospělé kočky jsou mnohem klidnější a více by chtěl strávit nějaký čas klidné posezení na klín for mrtvici a vrní. Studie prokázaly že kočky může mít skutečný zdravotní přínos pro lidi ve snižování svých stresu a krevního tlaku. Nemohu image energický zvědavý kotě, aby byl stejně dobrý pro vaše stresu nějak.

Mnoho starosti zdravotní problémy a vet účty pro starší kočky. Obvykle, když se přijímají kočku z útulku budou moci, abyste věděli, v případě, že kočka má nějaký podtržení zdravotní stav a to, co je pravděpodobně cena. Mnozí se dokonce poskytnout Vám zdarma lékařské ošetření pro vaše kočka, pokud více než 10 let starý jako pobídka pro více starších koček k re-nastavit jako domovské.

Kočky mohou žít i v jejich pozdních dospívajících, a dokonce něco málo přes dvacet všechny pokroky v potravinách výživy a lékařské ošetření. Tak, že 12 let starý kočka čekají v útulku pro dobrý domov je stále dobrý sázku a bude i nadále schopni poskytnout vám s mnohaletou legrace a lásky. Naše vlastní kočka je nyní 14 let a pořád se chová jako hravý mladík a udržuje nás baví hodin.

Může se jednat o velmi užitečnou zkušeností, aby přijaly starší kočky, a to nejen kvůli potěšení budou vám v průběhu let, ale také s vědomím, že jste mu poskytli láskyplný domov pro co byl pravděpodobně velmi vystrašená a zmatená kočka, která Netušil, proč ztratil svou rodinu.

naše-happy-cat / bezdomovci-cats.html

Losos Rybáři Poptávka pečeti Jatečné
Fakta o Ants
Buďte opatrní u Yorkies For Sale
Sdílení Love with Best Friend Pánské
Kotě vývoj a význam citlivé období
Killer Whale fakta
Příručka Šarpej Výživa
Bílá čára nemoc
Cat Diabetes Příznaky
Ši-tzu Behavior problémy a jak vrátit To Normal
Létající dinosauři

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To use reCAPTCHA you must get an API key from https://www.google.com/recaptcha/admin/create