Do psi jdou do nebe když zemřou?

‘Do zvířat jít do nebe po smrti’ je otázka, stoupající přes všechny pozůstalé pet vlastníka mysli. Otázkou je platný jeden a odhaluje hluboké znepokojení každých pet majitel nese za jeho milovaného mazlíčka, který byl úžasný společník v této cestě života. Domácí zvířata se dosáhnout postavení rodinného příslušníka. Jejich dovádění a rozmarný způsoby tendenci získat naši pozornost a my se na náš sprcha zalíbení v těchto tvorů ze strany Boha. V Bibli, Genesis 1: 20-26 nám říká, jak Bůh stvořil různé bytosti a jak Všiml si, že to bylo dobré! Vím lidí, kteří se i modlili za blahobyt svých psů na denní bázi. Nicméně, smrt je nevyhnutelná, a když přijde a odvádí našeho milovaného psa, se objeví otázka, ‘Do psi jdou do nebe, když zemřel?’. Tam je to nahlodává touhu vědět, jestli budeme vidět náš milovaný domácí zvířata znovu!

Biblický základ ‘Do bychom jít do nebe, když zemřeme?’

, Než se vydáte na otázku, kam jít, když domácí zvířata zemřou, ať nás mají jasnou představu o tom, kde jdeme, kdy zemřeme. Podle křesťanství, nebe je místo, kde těm, kteří věřili v Ježíše Krista, bude žít ve věčném společenství s Bohem Otcem, Bůh Syn a Bůh Duch svatý. Bible jasně říká nám John 3:16, Bůh tak miloval svět že dal svého jediného Syna, aby kdo v něho věří, nezahynul, ale měl život věčný. Tak, skrze víru v Ježíše Krista jsme obdrželi lístek do nebe. Tam je další bod, který je třeba vzít v úvahu zde. Není to tím, díla rukou, že jsme spaseni. Můžeme být věcné a užitečné, jak chceme, ale to nás nezachrání. John 6:29 Ježíši odpověděl: ‘Boží dílo, je toto: věřit v jedné on poslal.’

Avšak, jak víme, že se skutečně nebe? Jsme byli do nebe? Ne. Odpověď spočívá v 2 Korintským 5:5, nyní je to Bůh, který nás učinil pro tento účel velmi a dal nám Ducha jako vklad, který zaručuje, co má přijít. Když člověk věří v Ježíše Krista, Boha, Duch svatý přijde na život v nás. Duch svatý žije v nás je vklad nebo právnická dokument týkající se našeho vstupu do nebe, když jsme zemřít. Je to tím, obydlí Ducha svatého v nás že můžeme být jisti, o věčném životě. Protože toto pojištění můžeme žít život bez strachu ze smrti, a lze s jistotou říct ‘Pro mě život je Kristus a smrt ziskem’ (Filipským 1,21). Přečtěte si více o, uložili – Podle víry nebo skutků? (1), uložili – Podle víry nebo skutků? (2), biblický základ ‘Do psi jdou do nebe, když zemřel?

Na druhý den mé sestry (zvíře milence), mě požádal, abych tuto otázku, ‘Proč mi nikdo ptát Ježíš, kde se domácí zvířata jdou po smrti, zatímco on žil na zemi?’. Takové nevinné, ale srdce roztrhávání otázek kolem nás v průběhu této cesty života. My všichni chtějí být jisti, že splníme náš pozemský přítel našeho nebeského domova. Na tom není nic špatného na tyto otázky. Soucit že naše srdce cítí vůči našim domácím zvířatům způsobí nám klást otázku, kam jdou po smrti. Existují různé školy myšlenky týkající se tohoto tématu. Desítky lidí skončily falšování jejich vlastních teorií o tom, zda domácí zvířata jdou do nebe nebo ne.

Nicméně, pokud hledáme biblický základ, musíme přijmout skutečnost, že Bible není nám dává jasnou představu o tom co se stane s domácí zvířata, když zemřou, jak to dělá pro lidi. Existuje několik křesťanského kazatele, který citoval Písmo, se snaží uvést že Bible vrhá s ohledem na skutečnost že domácí mazlíčci jdou do nebe. Uvádějí Písmo části, jako jsou:; Luke 3:6, ‘A každý tvor uzří spasení Boží’. Poukazují Protože tento verš hovoří o uzří všeliké tělo záchranu, to znamená lidé, stejně jako všechny ostatní tvory na zemi vstoupí nebe ‘. , Kazatel 3,19-20, ‘Man osud je stejně jako u zvířat, stejný osud čeká oba: Jako jeden umře, a tak umírá další. Všechny mají stejný dech, člověk nemá žádnou výhodu oproti zvířete. Všechno, co nemá smysl. Všichni jdou na stejné místo, všechny pocházejí z prachu av prach všechny návratu ‘. Král Šalomoun, zřejmě nejmoudřejší muž poté, co Ježíš mluvil tato slova, když se cítil sám život byl k ničemu. Strávil svůj život dělá vše, aby jeho srdce žádoucí, a na konci se stále cítil prázdný. To je, když si uvědomil že jízda po světských pleasures jako bohatství, moc, ženy, atd. bylo marné. On nakonec k závěru, život byl bezvýznamný. Takže tento verš není relevantní pro zodpovězení otázky, o věčný život domácí zvířata. , Žalm 36:6, tvá spravedlnost, je jako mocné hory, vaše rozhodnutí jsou jako obrovské propastné tůně, ušetříte člověka a zvířat stejně, Hospodine. Tento verš je metaforický. Kromě toho, že to neznamená to, co se děje se zvířaty, když zemřou. , Kromě toho, v případě, že stejný osud čeká muž, stejně jako zvíře, pak co to sakra? Matthew 25:46 států ‘Pak odejde do věčného trestu, ale spravedliví do věčného života.’ To znamená, že ti, kteří věří v jejich srdcích, a přiznám se jejich ústa že Ježíš je Pán, bude spasen od pekla (Římanům 10:9). Pokud budeme věřit v půjdu do pekla, musíme věřit v peklo stejně. Tak budou některá zvířata jdou k čertu?

Několik verše byly loveny z Bible a použity k prokázání, že zvířata jdou do nebe, pokud zemřou. Bez ohledu na to, jak moc bych osobně rád souhlasit se všemi, kteří chtějí dokázat, že Bible říká, zvířata, půjde do nebe, já ne. Skutečnost, že věc je, že Bible nespecifikuje na jakémkoli místě, kde se domácí zvířata jdou po smrti. Ale to neznamená, Bible říká, že domácí zvířata se nemohou dostat do nebe. Musíme se smířit s tím že Bible nevyplývá nic na toto téma.

Potřebujeme neměli klesat na mysli, pro ty, kteří mají jistotu věčného života ve svých srdcích, víte, jak úžasné je Bůh! Víme, že nic je nemožné, aby, a že miluje Naši mazlíčci víc než my! Je soucitný Bůh, který nás vyzývá, abychom s láskou věčnou. Co můžeme udělat právě teď, místo abyste obavy, má dát budoucnost naší domácí zvířata v rukou Boha věříme. Dovolte nám cast všechny naše obavy na Něj protože on se stará o nás. (1 Petr 5:7)

Dovolte nám také zapomínat, že i když máme rádi naše miláčky vášnivě nemůžeme vést ‘pet-střed’ života. Naše životy by měly být vždy ‘Kristus-střed’. Tato zásada neplatí pouze pro zvířata, ale také pro naše rodina, přátelé, práce, alkohol, sex, peníze, může atd. Cokoliv mít ústřední místo v našem životě, pokud bychom dovolit, aby. Musíme se rozhodnout, kdo bude vládnout nejvyšších v našich životech. Je to volba uděláme! Květnu tohoto život, který žijeme na zemi bude jako sladká vůně do našeho Stvořitele a zbytek stvoření! Vám Bůh žehná!

Housenky
Štěkající při řízení: 3 Simple Solutions, aby se vaše Dog Tichý
Nejlepší Definice typické Cat
Astrologie pro psy
How To Get Podílí V Chihuahua Rescue
Pes zvracení – Když k nám znepokojily
Rybí olej pro kočky
Vědci Grouse na Eco-nepřátelského Lyžařská střediska
Tarantula Péče Tipy
Dogy: Správa Tekuté Léky
Domácí veverka Traps

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To use reCAPTCHA you must get an API key from https://www.google.com/recaptcha/admin/create