Dehydratace Symptomy v kategorii Psi

Stejně jako s lidmi, dokonce i psi jsou citliví na problém dehydratace. Dehydratace je podmínkou, pokud jsou tekutiny ztracené z těla. Psí tělo se skládá z 90% vody, a dehydratace může být způsobena i se ztrátou pouhých 10 – 15% tělesných tekutin. Spolu s vodou, může být psí také ztratit základní elektrolyty včetně draslíku, chlorid sodný, atd., z těla, což může vést do vážných problémů psí zdraví. Proto, je důležité, aby každý majitel psa a psí milenec znát dehydratace příznaky u psů, aby přijala okamžitá opatření, pokud bude třeba. Nicméně, ať nás nejprve diskutovat o důvodech, které vedou ke ztrátě vodě u psů.

Příčiny Dehydratace v kategorii Psi

Nejčastější příčinou ztrát vody, je těžké lapal po dechu u psů. Poté, co psi jsou vystavené teplu, nebo poté, co dopřát ve fyzické cvičení, oni jsou známí funět a slintat zchladit sebe, protože nemají potní žlázy, jako lidské bytosti. V tomto procesu, ztratí hodně tělesné tekutiny, a nejsou-li rehydratováni ihned, může dehydratací dojít. Průjem nebo zvracení u psů může také být příčinou dehydratace. Ostatní pes onemocnění, které může vést k dehydrataci jsou horečka, onemocnění ledvin, diabetes apod.

Dehydratace Symptomy v kategorii Psi, jeden z nejčastějších příznaků pes dehydratace je ztráta kožní elasticity. Pokud máte podezření, že váš mazlíček pes trpí dehydratací, jednoduchý elasticity test pomůže při diagnostice to sami. Špetka část vašeho psa kůže na oblast ramen. Dbejte na kůži pečlivě když jste uvolněte. Je-li rychlost, v níž na kůži se vrátí do normální polohy, je pomalé, můžete psů může mít dehydrataci. Nicméně, toto není velmi spolehlivý test jako pleťovou pružnost bude záviset také na tom, jak tuk nebo tenký pes. ; Dalším znamením dehydratace u psů je letargie. Pokud váš pes, který je obvykle velmi živý a energický, náhle stává nezaujatý hraní a sedí na jednom místě delší dobu, je pravděpodobné, že jí má dehydratace. Nechutenství u psů je další jasné symptom, kde se vaše mazlíček je neustále odmítá jakýkoli druh potravin a někdy dokonce i voda. Zkontrolujte, zda pes má rychlý tlukot srdce, je to i další příznak dehydratace. ; Oči dehydrované psa může vypadat potopené, a někdy i úst, dásní, stejně jako nos, může se také zdají být suché. Obvykle, ústa a dásně zdravé pes je mokré a kluzké. Nicméně, dehydratace odvádí veškerou vlhkost, takže je fádní, suché a lepkavá. Tam je další test také, že může odhalit, zda je pes dehydrataci. Toto je nazýváno pomalé kapilární náplň času. Musíte stisknout části psí dásně prstem jemně, dokud se červená barva se změní na bílou. Po tom právě uvolnění prstem, když se barva se vrací zpět na červenou ihned, pes je zdravý. Je-li však zůstává bílá nebo pokud to vyžaduje určitý čas k návratu na červenou, tam jsou šance, že pes má dehydratace. ; Léčba Dehydratace v kategorii Psi

Dehydratované Pes by měl být k veterináři co nejdříve to bude možné. Nicméně, předtím, než začnete vašeho domácího mazlíčka k veterináři, tam jsou určité kroky, které můžete podniknout, aby rehydratovat to. Mějte svého psa v chladném místě a nechte ji napít hodně vody. Nicméně, pokud dehydratace je velmi těžké, nedělají chybu, umožňující vašeho psa doušek vody rychle, protože to může vést ke zvracení, a následně další ztráty tělesných tekutin. Tak, aby svého psa pít vodu pomalu, přičemž malé doušky najednou. Můžete také zkusit dávat vašeho psa pedialyte, které je elektrolyt produkt, který pomůže při znovunabytí ztráty elektrolytů v těle. Pokud však váš mazlíček odmítá pít vodu, spěch ji k veterináři k dalšímu ošetření.

Přečtěte si více o:; Psí zdraví, Dog péče, je dehydratace může způsobit vážné problémy, jako je selhání orgánů, a někdy i smrt taky, je to vaše odpovědnost jako majitele psa, aby přijaly všechna nezbytná opatření, aby nedošlo k jeho prospěch postižených dehydratací. Musíte dbát na to že váš pes zůstane hydratovaná celý den. Místo misky s vodou na různých místech u vás doma, aby zajistily, že váš pes pije vodu pravidelně. Krmení vašeho psa s vlhkou potraviny bude také stačit. Kromě toho, že je lepší, aby vám pet interiéru během horkých a suchých klimatických podmínkách. Máte-li vzít svůj psí venku na dlouhé cesty, nezapomeňte dát čerstvé vody při pravidelných intervalech. Dehydratace v psi mohou být symptomem některé další významné choroby. Takže, pokud si všimnete jakýchkoli o dehydrataci příznaky u psů, bude veterináře vám pomůže dozvědět se skutečný důvod, a následnou léčbu, pokud závažné.

Bišonek: Punishment Is Not Doporučená
Pug Training: zjistit, co je spojené s to
Nalezení Čestný Havanese Chovatel
Výhodou on-line Zvíře Léky stránek
Informace týkající se Velké kočky
Pet Food – Jak Chcete Najít Zdravý Choices
Čína, aby zrušila zákaz prodeje Tiger Bones
Slintání na Psi
Hledání Shar Pei štěně na prodej
Proè Chihuahua Vrh Box Training
Zelená Fakta Tree Python

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To use reCAPTCHA you must get an API key from https://www.google.com/recaptcha/admin/create