Common Beagle Zdravotní problémy

Beaglů nejsou populární plemene psa i beaglů které podobně jako další pes že jsou náchylné k onemocnění a zranění. Existují však určité nemocí které exkluzivní k beaglů lze vyvolat a problém se na silnici pro váš beagle pokud nechcete čekat na varovné příznaky. Beagle dostanou škrty a škrábanci, kdy běží přibližně jako jakýkoliv jiný psem však existují varovné příznaky jste měli hledat, když přijde na bígl ve zdravotních problémů.

Beaglů láska k jídlu a beaglů nenávisti výkonu. Beagle spustí zhruba tu i tam malé ale bígl není pes plemene který bude spuštěn po celé hodiny. Beaglů je také známá pro svou touhu ve jíst cokoli jejich dosahu. To vede na jednu z hlavních beagle zdravotnictví problém a je obezita. Je potřeba pozorně sledovat na svém bígl strava či co lze vymknout kontrole poněkud rychleji.

Beaglů beagle trpí zdravotními problémy, jako je problémy s očima. Očního stavu běžná u beaglů není stav nazývaný distichiasis, který je podmínkou, kde řasy rostou do oka a způsobit podráždění pokožky a potenciálně infekce. Tato podmínka může být chirurgicky řešen a pokud zjistíte problém s očí bígl je přimět k veterináři ihned. Ačkoli tento problem lze vyřešit chirurgii, je důležité stanovit počátek problém co nejrychleji a hledat správnou lékařskou pomoc ihned.

Beagle je nakloněný smlouvě nějaké formě ledvinové atrofie pokud částech oku začnou časem zhoršovat. Pokud si všimnout, že bígl oči obzvláště suchá nebo druhém konci spektra a jste zjistili, že jsou příliš roztrhat, musíte se dostat váš bígl k veterináři hned. Bíglů jsou také obětí své rozmnožování a nic kolem sebe prostředí. Disketu uších na bígl beagle způsobit zdravotní problém protože neumožňují správné proudění vzduchu k uším způsobuje vybudovat. Vlhkost Rovněž není dovoleno uprchnout a může to vyvolat infekce, po dobu. Tak hlídej si bígl uši podívat pod nim jednou za chvíli.

Pro všechny z věcí, která může podělat s beaglů některá také zkušenost věci, které byly exkluzivně jen beaglů která jsou zcela neškodné. Beaglů občas zkušenosti reverzní kýcháním, kterou vypadá nejsou lapal po letecké když nejsou. Není jasné, proč se tak stane ale úplně neškodně. , Pro všechny co ostatními které ohrožují vaše beagle Jen hlídej si bígl a ujistěte se, že řeší jakékoliv podezřelé chování nebo události jako potenciálně nebezpečné a dostat své bígl okamžitě k veterináři, pokud se domníváte, že nějaké problémy.

Michelle Adams je milovník zvířat, která má čtyři domů v pets. Beaglů mít svůj vlastní seznam podmínek i část bígl, opatrnosti je ujistit vás diskutovat o všech příznaků u svého veterináře. Diskutovat potenciál tísňové péče pro vaše beagle postupy s vet takže jsou připraveni pro případ nouzové.

Hledáte perfektní Vinyl, omyvatelné, a nezničitelné psí postele
Black německých ovčáků jako pracovní psi
Pro Španělsko a Sherry: Bulls OZ 50 let Silniční inzerce
Použití laproscopy a ultrasonografie pro Diagostics u savců
Životní cyklus hlemýžď
Dysplazie kyčelního kloubu Léčba
Psí plemena: THE Mutt The čistokrevná a designér pes
How To tu nejlepší péči pro Pug Štěňata
Pudl chovatelé, kteří jsou špatné zprávy
Německý ovčák: Symbol poslušnosti
Pudl Školení: Profesionální poradenství

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To use reCAPTCHA you must get an API key from https://www.google.com/recaptcha/admin/create