Co Vaše Zvíře říká o vaší osobnosti

Někteří z nás jsou odchozí a někteří z nás jsou plachá, zatímco jiné mají venku a někteří preferují stočit do klubíčka s dobrou knihou. Není žádným tajemství, že lidé mají různé charakterové vlastnosti než ostatní, ale co by mohlo překvapit, že lidé mají tendenci vybírat domácí zvířata, které odrážejí jeho osobnostních vlastností. Pochopitelně byt Obyvatelé nevedou koně, ale to, co nemusí být tak zřejmá, je, že PET výběr přesahuje naše zdroje a životní styl a může říci ostatním trochu o naší skutečné osobnosti. Takže co vaše preference v domácím zvířatům říkají o vás?

Máte-li kolo pes Papillon, Pomeranian nebo Chihuahua máte touhu živit vaše malé miláčky. Máte tendenci si accessorizing a vašeho domácího mazlíčka může být rozšíření této kvality. Jste rádi trávit co nejvíce času se svým miláčkem je to možné, a jejich malá velikost umožňuje pro snadnou přepravu a umožní vám vzít vaše špulit rty, a asi se s vámi tak často, jak je to možné.

Když velké psy se vaší volby vám tendenci být odchozí a atletický a užít si pobyt ve tvaru s vaší společnice. Velcí psi, jako je Labradors, boxeři a německých ovčáků mají vysoké energetické hladiny stejně jako ty a perfektní domácí zvířata, aby se podílel na outdoorové aktivity vás baví. Existuje také ochranné psi do této kategorie, jako je Rotvajleři, Pit Bulls a Dobrmani. Majitelé těchto psů může být super šetrné, ale jejich houževnatý exteriéry, mohou mít jiné odstup. Ty mívají alfa osobnosti a lásky ke skutečnosti, že váš pes dělá taky.

Kočky jsou také velmi populární a typ si vyberete říká něco o tom, kteří jste jako člověk stejně. Jste-li smíšené rasy nebo libry Čičí vlastník Jste obvykle zaneprázdněni, a dávají přednost nižší udržovací pet. Jste snadné jít, ale nezávislý stejně, jako vaše kočka, ale ty mají jen málo přitulit čas od času na čas. Pokud dáváte přednost kočka s trochu rodokmen jako himálajské nebo siamská potom tendenci ocenit dobrého jídla, umění a další luxusní zboží a neváhejte kazit vaše kočka a vy sami. Vaše čistokrevná kočka je odrazem vašeho smyslu pro styl a eleganci.

Dáváte-li přednost exotických plazů jako hadi nebo ještěrky na psy zahradní odrůdy a kočky pak můžete prohlédnout sami sebe jako jedince s touhou po dobrodružství. Miluješ náznak nebezpečí těchto mazlíčci poskytnout, i když jste tajně najít milý. Pokud se vám líbí akvária, ale zlaté ryby jsou více vaší rychlosti pak může být typ člověka, který má rád rutinní. Ty bývají pověsit ven s lidmi, kteří jsou stejně jako vy, ale může mít také praštěný stranu.

Koňské lidé nejsou jako dnes běžné, ale jsou stále poměrně hojné v některých oblastech země. Lidé, kteří mají koně jako domácí zvířata mohou být vysoké výživné, ale jsou obecně volné-rázný a fun-milování. Milovníky koní jsou speciální plemena, a se zcela věnuje své domácí mazlíčky. Oni věnují značné částky peněz a času na údržbu svých koní přátel.

Pokud čtyři legged Zvířata nejsou tvoje věc a raději okřídlený pet odrůd jako papoušci a Macaws pak jste pravděpodobně život strany. Nacházíte se odchozí, lásku pozornost a mohl mluvit celé hodiny, jako je vaše hlasitě zobákovitý přátele. Když ptáků jsou vaše volby, ale vy máte chuť menší odrůdy, jako je Parakeet nebo Kanárské vám tendenci být měkčí-mluvila s jemným vystupováním.

Přestože žádný z těchto pravidel jsou tvrdé a rychlé, že může být zábavné podívat se na důvod, proč jsme si vybrat domácí zvířata, co děláme. Samozřejmě existuje mnoho lidí venku s více pet odrůd, protože oni prostě milují zvířata. Pokud nemáte pet již možná byste se měli zamyslet nad, jaké jsou vaše dominantní znaky jsou, a zvolit odpovídajícím způsobem.

Navštivte Zvíře Super obchod pro zvířata v zájmovém vlastnící dodávky, jako je metro pet ploty.

Psí ploty pro Vaše Companion
Kitty Bathtime
Mořských ryb
Exotická zvířata a domácí zvířata
Pes Obezita: tři nejlepší způsoby, jak udržet Fido v tip-top stavu
Počet dnů ryb může přežít bez jídla
Fakta o psu potravinové alergie
Budovat důvěru se váš pes s Poslušnost Školení
Užívání Péče Of Your Shih Tzu Dog
Vše o osobnosti Sibiřská Huskies
Take Your Pet všude s bišonek Pictures

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To use reCAPTCHA you must get an API key from https://www.google.com/recaptcha/admin/create