Chihuahua Breeders

Jestliže jste se již rozhodli, které Chihuahua štěně je nejlepší mazlíček pro vás, nebudete mít potíže najít chovatele Chihuahua koupit si štěně. Nicméně Během vyhledávání si může také přišel v kontaktu s počtem chovatele, kteří nemají plemeno své Čivavy s odpovědným způsobem. Když přijde na chov Chihuahua je důležité nakupování a asi klást správné dotazy při volbě nejlepší chovatel pro vás. Existují některé obecné zásady, který můžete následovat, který pomůže určit zda je chovatel chov svých psů zodpovědně abyste zajistili, že obdržíte štěně, které je zdravé, dobře zakalené a atraktivní.

Nikdy spěchat do nákupu psem. Pamatujte, že Chihuahuas mohou žít 18rok nebo více, takže tento mazlíček bude dlouho-horizontu závazek. Budete chtít k nalezení že štěně je zdravé a odchována pečlivě předcházet případné genetické vady a onemocnění. ; Existuje mnoho kroků můžete přijmout aby šlechtitele, které vyberete postupy odpovědných Chihuahua chov. Nejprve zkontrolujte u svého stavu nebo národní Čivava kluby pro výpis z renomovaných chovatelských ve vaší oblasti. Americká Kennel Klub Dalším dobrým zdrojem pro zodpovědné chovatele všech druhů psů. Vaše veterinář může mít jména dobrých chovatelů Chihuahua a přátele Chihuahuas mohl vás správným směrem také. Publications budou mít doprovázející v nich chovatelů Chihuahua, takže si zkontrolujte váš místní pet zásobování skladu pro tyto časopisy a publikace o obchodování. Máte-li jít do psí události, jako je poslušnost, tříd a agility zkoušky, budete moci vybírat jména chovatelů také.

Jinou Dobrým ulovil chovatelů Chihuahua je na Internetu. Máte-li najdete chovatele ve vašem okolí, budete mít možnost navštívit a podívat se na umístění a psy pro sebe. Pokud ne, budete chtít mít několik dodatečných opatření, aby zajistily, že chovatel vyberete praxe odpovědných Chihuahua šlechtění, takže si budete moci získat zdravého psa, které hledáte.

Jakmile máte vystopoval chovatele, která vypadá slibně, je na čase, aby prošetřila jeho Chihuahua chovných praktikách, aby zajistily, že se zpracovává své psy v odpovědným způsobem. Renomovaných Čivava chovatele se zeptat, jak mnoho otázek, jak jste se ho zeptat, takže ví, že jeho drahé štěně se bude dobrý domov. Bude obrazovce všech svých psů pro Luxating Patella a očních onemocnění, protože se jedná o společné dědičnými problémy tohoto plemene. Pokud testy pes pozitivní na těchto jeden z problémů, odpovědný Chihuahua chovatel bude se tato plemena psů.

Některé praktické aspekty, které budete chtít prozkoumat s chovatel Chihuahua je, zda je oblast, že psi jsou uchovávány v čisté a dobře udržované, a je-li psi vypadat zdravě a jednat přátelsky. Tím svůj domácí úkol dopředu, budete sklízet plody se psem, který můžete těšit na mnoho let dopředu.

Sandra Děkan je chovatel Čivavy na mnoho let, a těší se plemeno, protože již dlouho před tím. Jiná Chihuahua majitelé poskytovat nejlepší Čivava péči vlastním zvířata tím, že čte články jako je tenhle. Jestliže zájem tohoto plemene, můžete sbírat spoustu kvalitních informací Chihuahua tím, že čte články, jako tento, a komunikaci s dalšími Chihuahua vlastníků.

Čínské vodní draci
Proč Tebe Požadovat Feed Your Dog All Natural Dog Food
Dog Ear Roztoči: Příznaky a léčba
Obtížnost za účelem zjištění problémů Jízda na nohou
Anestézie, chirurgie a Tvůj Chovat jako v bavlnce
Anglicky buldok – Skutkový stav každého majitele tohoto plemene by měli vědět
, Jak Groom Dog Jako Experti
Vaše Zkoušky Pet a Očkování, část I
Psí výtok z oka
Sklad Stand Up Tašky pro Pet Packaging Food-5 Majetek Tebe Musí Do
Pásovci jako domácí zvířata

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To use reCAPTCHA you must get an API key from https://www.google.com/recaptcha/admin/create