Caterpillar je zdroj potravy

Zvětšit ImageThe poisonious druh rostliny je primárním potravinářských zdroj pro monarcha Motýlí kukly nebo housenky (které je kvalifikováno jako býložravec specialista). Milkweeds jsou jediným zdrojem potrava až až oni uvolnění z kokonu (kukly) av transformovány (či projít metamorfóza) v motýla. Po transformaci dospělých pije vodu a nektar z mnoha výtažek květin druhů. Monarchs do opylují květiny, ale ani zdaleka nejsou tak plynule, jak včel.

Drtivá většina všech Monarchové Severní Ameriky domov ve dělat zemědělské plochy, které mají bohaté s druh rostliny rostliny, jejichž listy poskytují bezpečné místo k uložení jejich vajec, a také ke krmení jejich potomků. Při návratu vždy na jaře, od zimy migrace budou motýly zastavení více než v a druh rostliny resurging kvetoucí rostliny a pokračovat na sever.

Celková druh rostliny rostliny rodina obsahuje přes dva tisíce rozmanitostí. Severní Americe žije přes 105 verzemi. Monarchs položit vajíčka na několika odrůd, však zdá se přednost původní místo hybridních, odrůd. Mnoho druhů milkweeds nalezeno Severní Ameriky jedům a obsahují toxické stačí poškodit dobytka a jiných zvířat, která se naučila prostřednictvím evoluce se jim vyhnout.

The milkweeds, které obsahují špatné chuti a trpké složek otravy srdečního (srdeční glykosidy) se požití larvami Monarch, a zůstane v dospělého motýla. Ptáků a jiných predátorů, stravování Monarchové obsahem těchto otravuje může se velmi nemocným smrtelně možná ano. Monarchs sami (hmyz a některé další) vyvinuli imunity tyto jedu šťáv. Zajímavé, že Butterfly místokrálem, neobsahující i toxiny, se mimicked sama v čase vypadat velmi podobně jako monarcha, což odrazuje many dravci.

Na straně dravec, dvěma druhu ptáky, Black Back hajní av Černém headed Grosbeak nejsou dotčena toxinů monarchy, a jsou to motýl hlavní protivník.

Druh rostliny odrůdy se nalézají v hojnosti a ačkoli ze Spojených států vláda dosud označil závod za jedovaté nebo škodlivé, považují zemědělci zasít trávu a skutečnou obtíž jejich zvířata a plodiny. Zemědělci, kteří často používají herbicidy na velké acreages zabít nežádoucí vegetaci. Toto vedla velice velkému poklesu Monarch Butterfly opatřit the ze druh rostliny rostliny, zvláště v celé střední-západní zemědělských oblastech, a tím ovlivňuje jejich léto migrační chování.

Vědci jsou nyní schopni určit migrační stezky panovníka Motýlek. Dospělý může být analyzován určit přesně, který druh druh rostliny to po krmení dříve v jejím stavu housenka. Jak druh rostliny odrůdy mají často omezuje na určitou lokalitě, jeden Monarch nalezen ve východní Západní Virginie mohou narodit v jihozápadní Gruzii!

Puppy Školení triky – Jaký je nejlepší Puppy Školení trik?
Péče o vaše angličtina Bulldogs
Kde najít buldok chovatelů
Obří Spider, které může Bezva kokosový ořech? Ne, je to krab!
Chovatelé rotvajlerů: Co potřebujete vědět
Labrador retrívři: Péče pro Pregnant Dog
Najít Váš přítel Prostřednictvím Rescue Bígl
Pes Příznaky selhání ledvin
Krutost na zvířatech: týrání zvířat Fakta a statistiky
Tipy na Traveling With You Psí
Video zachycuje Deep-Sea Squid Hunting

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To use reCAPTCHA you must get an API key from https://www.google.com/recaptcha/admin/create