Cat Výživa

Máte-li plyšové kočka doma na, musíte brát zvláštní péči svého zdraví a výživy. Zdraví závisí na kočky co krmit. Vaše kočka bude zdravý, pokud se jí zdravá. Proto by si být neopatrný o výživě kočky.

Obecně, koček masožravých a jsou tedy musí kočka výživy obsahuje zvířecích tkání pro-dlouhou dobu Well-being. Jsou to lovci, a když odešel na vlastní, oni přežili zvířata o malých například potkani. Dostane Kočka z bílkoviny svalů svých úlovek, vitamínů a minerálních z vnitřnosti a kosti kořist. Přiměřenou výživu kočku, musíte uvést bílkovin, tuků, vitaminů, minerálů i jeho vody přes stravy. Tyto živiny jsou nezbytné pro zdravý růst a rozmnožování dospělých etap cyklu kočka. Kočky potřebují dvě esenciální aminokyseliny jako arginin a taurin. Arginin nedostatek vyvíjí toxikózy u koček, a zároveň nedostatek taurin vedou k srdečním onemocněním, reprodukční systém problémy u koček a slepota.

Základní výživové doplňky pro kočky

Existují určité nutričních doplňků jež jsou nezbytné pro dobré zdravotnictví koček. Vitamíny jako vitamín, vitamínový C niacin, aminokyselin, např. taurin a argininu, bílkoviny v potravě, a arachidonát jsou nezbytné pro zajištění dobré zdraví. Obvykle, kočky potřebují bílkoviny a tuk-bohatý, sacharidů-nepovedené dietu. Kočky vyžadují velké množství bílkoviny, je zdrojem energetické, optimální a růst a opravy svalové tkáni. Zdravý dospělý kočky stravě by měl obsahovat% asi 30-45 bílkovin pro suchý-věc základ. Nicméně, koťata potřebují více bílkovin-bohaté stravy. Potřeba bílkoviny je snížena dospělé koček. Dospělé kočičí stravě by měl být tvořen asi 10-30% tuků. Voda je nejdůležitější živin potřebných pro běžnou činnost všech živé buněk. To pomáhá regulovat tělesnou teplotu potravin strávit, polštář kloubů vnitřní orgány a, namažte tkáňového, odstraňování odpadů a umožňuje sůl a jiné elektrolytů pro přenos do celého těla.

Typy Cat Foods

Že existují tři základní typy koček potravin, jako je suchá strava, soft-vlhké stravy a konzerv. Tyto potraviny jsou formulovány poskytovat vyváženou a kompletní výživě vašim kočku. Strava obsahuje suché křupavé Kibbles, která pomůže snížit hromadění Tarter a povlak na kočky zuby. Další výhodou je, suché jídlo zůstane čerstvý pro delším čase. Soft-vlhký diety nabízejí více palatabilita k kočku. Jsou snadno skladovat a sloužit. Konzervy diety nabízí nejvyšší kočkám chutnost a proto mohou být dobrou volbou pro kočku. Domov vařený strava-i dobrou volbou na vaší kočku. Zatímco dělat kočky na vlastní, pamatujte by to obsahovat vše důležité živiny.

Speciální výživové požadavky choré Kočky

Jestliže vaše kočka trpí jakéhokoli druhu onemocnění, pak potřebujete provést některé dietní změny. Kočky trpící kolitidy diabetes mellitus, můžete žláza anální nemoci nebo si zácpa výhody z vysoké-vlákniny stravy. Kočky s kolitidou zánětlivým střevním onemocněním a můžete využívat stravy obsahující Vysoce stravitelné zdrojům tuků, proteinů a sacharidů. Existují speciální diety které obsahují snížené částky sodíku a zvýšenou množstvím aminokyselinových, taurin. Kočky s chronickým selháním ledvin by měla být potravin obsahujících Vysoce stravitelné bílkoviny. Kočky trpící zubní a ústní chorob bolest, když jí tvrdé jídlo. Proto měla být krmena s konzervy. Kočky mají rakoviny potřebovat některé speciální diety, které jsou bohaté na beta-karoten a omega-3 mastných kyselin.

Proper výživa je klíčovým faktorem udržovat vaší kočky zdraví. Je to jedinečný způsob, jak zajistit Vaší kočky zdravého růst a reprodukce.

Popis Of Long Haired Chihuahua
Betta ryb péče – Sedm Hot tipy, jak péče Pro Betta ryb
Potty Školení Německá doga je důležité
Dog Treats: Tvůj pes na Second Best Friend
Diva Unleashed: Seznamte se s K9 Bell na ples
House Kočky – třeba, aby si Vaše Zvíře Uvnitř?
Máte nějaký pozorný Eye For Your Eye Problém Pet?
Mexická bezsrstý nebo Xoloitzcuintli psí plemeno
Vedení Váš pes zdravý na vnější straně
Péče a pojmenování Chihuahua Štěňata
Syrové potraviny pes Feeding Model

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To use reCAPTCHA you must get an API key from https://www.google.com/recaptcha/admin/create