Cat s očima Watery

Oči jsou nejvýraznějším prvkem každého zvířete, zejména koček, které mají krásné a výrazné oči. Pozorujete-li je pozorně, všimnete si, že kočky mají slzení očí, obecně, slzící oči, které vypadají, jako by kočka pláče! Normální slzení není tak závažný problém vůbec, protože je mazací tekutiny v kočičí oči, které drží jejich oči v bezpečí před nečistotami a poškrábáním. Tam může být abnormální situace, i když, když byste dodržovat kočka s uslzenýma očima na více než omezenou dobu. Cat s uslzenýma očima, mohou být symptomy několik otázek souvisejících s kočkou zdraví, které vyžadují okamžitou pozornost. Přečtěte si o pro některé společné kočičí nemoci.

Největší příznakem je samozřejmě, slzení a rýma oči u koček. Většina časů je vypouštění vody z očí koček je čiré tekutiny. Jiné příznaky slzení jsou červené oči, nateklé oči, červené vnitřní oční víčka, nudné a suché na povrchu oka, slzného potřísněné srst kolem očí, polotuhé plnění, které má bílou až nažloutlou barvu, atd. jsou příznaky kočka s slzící oči. Někdy je to pravda, že slzící oči dostat vyklízela během několika dnů od nástupu, ale pokud ne, je to může být nejdříve příznakem nějaké ošklivé kočičí nemoci, které potřebují prostřednictvím hodnocení. Cat s vodou očima, může být způsobeno několika mírnou až těžkou problémy na zdraví kočky, které mohou narušit běžné v koček do značné míry.

Co způsobuje slzení v koček; Existuje mnoho důvodů, které mohou způsobit slzení očí u koček. Za prvé a především je, tam jsou šance že kočka klesla na jakékoliv mírnou až těžkou vnitřní oko zranění, které je trápí kočka s uslzenýma očima, jako součást procesu léčení. Nicméně, toto může být případ s oběma očima, protože obě oči, nemůže být pravděpodobně zraněn najednou! Jiné, než to, že tady jsou příčiny kočka s slzení očí:

Oční infekce, infekce oka u koček může potíže kočka s slzící oči. Stejně jako my lidé, existuje mnoho typů infekcí kočičí oko, které mohou způsobit výtok z očí kočky. Některé z těchto infekcí jsou plísňových infekcí a virových infekcí. Další oční infekce, která způsobuje slzení u koček, je kotě oční infekce, nemoci, která je způsobena koček s oslabeným imunitním systémem. Tři hlavní kočka onemocnění, které způsobují kočka s slzící oči jsou šedý zákal, glaukom a novorozenecká konjunktivitida. Přečtěte si o nákaze kočičí oko.

Kočičí infekce horních cest dýchacích; koček infekce horních cest dýchacích je onemocnění, které může způsobit kočka s slzící oči. Tato infekce je způsobena v důsledku náhlého náporu virové infekce dýchacích cest. Je vysoce nakažlivá infekce, která může snadno dostat šířit z jedné kočky na druhou ve vzduchu. Spolu s slzení, této nemoci také ukazují některé další příznaky, jako je kašel, výtok z nosu, vředy (ústní a nosní), chraplavý hlas a horečka. Přečtěte si o problémech, kočka zdraví.

Chlamydia, Chlamydia je plicní onemocnění u koček, který je také druh URI (infekce horních cest dýchacích), u koček. To je také nazýváno jako kočičí pneumonitida a je většinou viděn u koťat. Je to bakteriální infekce, která může rovněž vyvolat jako reakci na několik dalších virů. Spolu s výtok z očí, jeho další symptomy zahrnují, chřipka, rýma, kašel, může chlamydia také vést k růžové oko syndromu u koček. Kultura test s tamponem může pomoci určit, zda slzení očí, je způsoben chlamydia.

Herpes a Calicivirus, jsou ty dvě kontaminující látky, které jsou hlavní příčiny více než 90% případů horních cest dýchacích infekcí. Cat s slzení kvůli výše zmíněné viry, trpí také s mírnou horečkou a tam jsou šance, že může být objevení choroby po několika letech jeho evakuace. Z toho důvodu je vždy třeba hledat dlouhodobé léčby pro kočku s vodou očima. Obecně, tam je tři roky očkovací dávka, která je přednostní veterináři. Přečtěte si o oční problémy u koček.

Léčba Oči Watery v koček; Je známou skutečností, že zacházení pro slzící oči u koček je možné pouze až poté, co příslušná diagnóza příčiny. Jeden Vidět takové příznaky v kočka s slzící oči, pro více než jednoho nebo dvou dnů, přičemž některé neobvyklé kočičí chování, pak je na čase, měli byste jít a navštívit veterinárního lékaře. Předčasné pozornost a hodnocení příčin může opravdu poskytnout úlevu v případě kočky se slzící oči. Čtěte dále některé otázky kočičí zdraví.

Nejpravděpodobnější léčby závisí podle typu nemoci že kočka trpí s. Veterinář může předepsat několik oční gely, masti, antibiotika a několik takových léků pro léčbu slzící oči u koček. Tam jsou šance, které lékař může také změnit stravovací vzorec kočku a bude chtít poskytnout nějaké extra kočičí výživy nebo jiné kočky také. V péči opatrovníka, je to vaše premiéra práci dodržovat všechny pokyny veterinárního lékaře a přijmout maximální péči o vaše kočičí.

Tady jsem dospěla k závěru tohoto článku o kočku s slzící oči. Pokud vaše kočky se také trpí stejným, vyhledejte včasnou lékařskou intervenci před onemocnění zhoršuje. Bude se jednat o to nejlepší, co lze udělat pro to, zachránit kočku z potíží s slzící oči. Všechno nejlepší!

Předpovídání Problémy Pokud bišonek vzdělávání
Životní cyklus hlemýžď
Německy Pastýř Záchranný: Vyplňování Need
Temperament Of The Pomeranian Breed
Nadváha Dog – dopisem Fat Canine
The jemnůstky pudl knize vzdělávání
Jízda na koni do jiného světa
Důvodů, proč byste měli dostat IR pes dveří namísto dalšího psa Doors
6 snadné kroky k nalezení vašeho ztraceného pejska
Jednoduché, osvědčené způsob, jak zastavit svého psa Barking Nepřiměřeně
Psi a čokoláda

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To use reCAPTCHA you must get an API key from https://www.google.com/recaptcha/admin/create