Cat Moč Odor? Odebrání To co nejlépe …

Moč Získání kočka pro Váš koberec je vůbec jeden z radosti domácích vlastnictví. To může doopravdy frustrující i úzkostné a snadno dostat vztek kocourek …

Odstraňováním kočičí moči jedním náročnější vyčištění úkoly. Nejenže je to velmi pronikavý moč skutečně dluhopisy v vlákny šatech. Největší omylem li vyčištění kočičí moč je nepoužívají vlastní čistírny.

Solí s krystaly moči formuláře, který způsobuje jiný druh dluhopisu s iontovou poplatku. Dlouhodobějším moči byla na kobereček, tím silnější těchto dluhopisů stane.Pomocí domácí čistič se nerozkládá těchto dluhopisů ani páru čištění koberců. Někdy parní čištění bude problém horší.

Některá komerčně dostupných domácí zápach Odstraňovače práci maskuje zápach tím maskováním zápach, způsobené bakterií, která je s použitím moči, jak je to zdroj paliva.Ostatní produkty používají sloučeniny ve snaze absorbovat zápach.

Může být okamžité osvobození od zápach pomocí těchto výrobků (nebo domácí jedna) však můžete jak si všimli, zápach se vrací zejména na vlhké, vlhkých dnech. V zájmu odstranění moči zcela kompletně i musíte použít čistší které skutečně spotřebovat moči. To se provádí s čistším obsahující nejen enzymy, ale i bakterie.

Takže, máš kočku čůrat na svém koberci? Jaká je první věc, kterou byste měli udělat?

1. Vytřít tolik moči, jak si můžete. Použijte savý papírové ručníky nebo starý ručník. Proti je na místě a vysajte dokud není ani stopy vlhkost. Uvědomte si, že vás může vidět pouze malé části moči jako spot namáčí do polstrování v rámci koberec. Dávejte pozor, přidáním vody do místě. Nechcete místě, aby se rozšířila do vycpávky pod.

2. Použijte čistič na enzymy, které budou skutečně spotřebovat moči. Vstříkněte do čalounění, a pak sprej na horní straně koberce. Pet čistič na koberec.

3. Ano. S řádným čistší to vše, co je požadováno od vás. Nyní, čiči držet daleko od oblasti až do zaschnutí pečlivě.

I když to může být snadno nechat frustrace ven na kočky které pamatujte kočky neodstraňují vnější pole, aniž by některé pro ně dobrý důvod.

Když kočka eliminuje mimo bedničky je to znamení, že je cosi nepořádku. Nejčastější zdravotní problém, jako je močových cest, je příčina by které potřebují lékařskou péči. Příčinou je třeba opravit, a zjistil aby zajistily budoucnost úspěšný.

Nalezení a odstranění příčiny jednání čisticí zatímco moč s řádnou čistší zajistí že budete mít sladká vůně domova, a kočku, která jede v krabici.

Co udělat s Cat nouzi
Carpenter Ants
Rotvajler Chovatel Informace byste měli vědět
Školení psů bez nutnosti dotknout se jich
Ryby Tank Maintenance
Zvířata v zájmovém chovu Recall Zmatek
Buy od renomovaných Sibiřský hasky Breeders
Dirofilárií nemoc-ovlivní Vaše Výmarský ohař?
Co je třeba zvážit pro kurníku Design
Madagaskarský syčící Šváb.Jako domácí mazlíček?!
Jak vytvořit vlastní Aquarium

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To use reCAPTCHA you must get an API key from https://www.google.com/recaptcha/admin/create