Burn Your Fat & Your Pooches energie

Pokud budete mít hlučné čokl která potřebuje ke ztrátě některých přebytečnou energii, měli byste zvážit kole s ním. Jezdit na kole, když běží s tebou. Je skvělý pro vás, jelikož si nemusí být v prvotřídní fitness jezdit na kole, a je to skvělé pro svého psa, protože ho dostane extra výkon, který potřebuje. Tak, jestliže jste se na, potom je na čase začít kole tréninku. To může trvat nějakou dobu, proto neočekávejte kola nahradit okamžitě každodenní rutina.

Můžete myslet trénink mazlíček běžet vedle Vám zdá poněkud přehnané, ale na kole se váš mazlíček vyžaduje víc než jen běh. Vás budou počínaje, soustružení urychlené, zpomalování a zastavení na kole. Vaše zvíře musí být schopny pochopit slovní příkazy, a tak se nedostane táhl po chodníku, když uděláte zase. Musíte také mít další kontrola nad vašimi špulit rty, protože můžete být v high-pěší zóna. Než začnete všechny typy školení, zkontrolujte, zda máte k dispozici potřebné vybavení. Tato zahrnuje vodítko vyrobené speciálně pro cykloturistiku!

Je dobré začít s nechat váš čokl zvyknout si na kole. Které Vaše zvíře k vodítku (protože on bude na vodítku když jste na kole), a dát mu šanci čichat věcem na kloub. Když se neobává na kole, potom si ji s sebou na krátkou procházku se svým miláčkem. Don’t ride to prostě ne! Místo toho, chodit na kole s jednou rukou (nebo máte přítele pěšky na kole), zatímco budete držet svého mazlíčka na vodítku s druhou rukou. Váš špulit rty mohou být obavy ze zvuků, které na kole dělá, ale do konce vaší chůze on by měl být zvyklý na cizí předmět. Nadále přijímat na kole na vaší procházky, jak začnete příkaz vzdělávání.

Nyní, je čas naučit váš čokl jak poslouchat. Stejně jako u všech školení, vždy si odměna pro domácí dobrá práce? Jak si vzít si procházky s kole, postup obecných povely. TIP: Tato příprava je mnohem snazší pokud váš psa už má pochopení základních povelů. Zkuste nemluvit příliš, pamatujte že svým miláčkem vychází tón vašeho hlasu a řeč těla pro komunikaci, takže constant jabbering nic neznamená váš čokl. Na nejzákladnější úrovni by se naučit vaše zvířátko přestat a odejít. Potom byste měli začít výuku levý a pravý, nebo příkazy co vám vyhovuje. Nezapomeňte, že pes bude připojeno kolo na, bude se dovolává svého hlasového příkazu, protože se nebude dívá přímo na vás.

Pomalu pokroku přípravy kam jsi vlastně o kolech. Je dobré začít v dvorku nebo si vjezdu do vašeho mazlíček dostane na kloub věci. Dejte psa spoustu času na to zvykat na dojem z cyklistických vodítku zatímco cvičí výchozí otočné, a zastavení příkazy. Nechte své mazlíček nastavení tempa vzdělávacích; poznáte, pokud je pro vás bezpečné spustit cvičením. , Ale před stisknete že rušné silnici, zvažte možnost nakládání do auta a cesta do méně frekventovaných ulic.

I když svým miláčkem může být OK s kolem v této chvíli, nepředpokládejte že to nevadí, výkon. Stejně jako lidé, pooches je třeba řádně upravený před jejich spuštěním maratónech tak to nepřehánějte. Dejte pet čas, aby si těla a packách na tvar! Když je používané k pěší o trávu a poté na chodník může bolet tlapy, takže byste měli mít bedlivého o své zdraví. Také držet ho na chodník během nejteplejší části den. Nejen že bude hořet packách chodník, však tepelná budou vyvíjet mu ohrožené úpal nebo dehydratace.

Cyklistika s vaším čokl mohou být skvělý způsob cvičení, nýbrž školení nemusí mít trochu času. Jakmile máte právo vybavení, měli byste začít prospěch tvůj mazlíček obeznámený s jízdního kola. Jakmile je to pohodlné s motorkou, poté použijte Váš denní chodí jako šanci učit nové příkazy. Pamatovat že svým miláčkem může z formy, takže si čas na stav mu k místu, kde může běžet vedle kola.

V tomto článku byly poskytnuty Slevy-Pet-line domácí Mall dodávky obchod feat. dopravce psa a pes beden.

Psa zachází: Zdravé pejsek Svačiny
Pes Výživa – Tvorba Naši psi zdravější
Fakta o Netopýři
How To Get Podílí V Chihuahua Rescue
Na co se zaměřit S bišonek Štěně Broušené
Správa vaši domácí mazlíčci Expozice šarpejovi alergie
Sibiřský husky Rescue Dog Poradenství
Neinvestují do Pocket bíglů
Zlatý retrívr Informace a historie
Plemeno, které je výhradně pro uživatele
Vznesla Zlatý retrívr Rescue Dog

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To use reCAPTCHA you must get an API key from https://www.google.com/recaptcha/admin/create