Bring Your Pet na vaši dovolenou rodina

Každý to ví lidé za svou domácí zvířata za součást rodiny. Nyní se stále častěji zařadit mazlíčky dovolenou plánů a mnoho destinace jsou ubytování psů a koček. Řadu hotelů, středisek, a státních parků umožňují psům, i když existují určitých omezení, například kvůli zdravotním kódy, mohou psi jíst spolu se svými rodinami pouze na venkovních restaurací nebo kaváren. Je zřejmě důležité, že pes je dobře chovali socializovaný a nezapomenout, a ne každý miluje psy!

Některé ty nejlepší pes přátelský resort města patří,

Carmel / Monterey v Kalifornii, v Asheville / Blue Ridge v Severní Karolíně; Portland, Maine; Key West na Floridě, Černé kopce, Jižní Dakota, jezero Tahoe, Kalifornie / Nevada, Charlottesville, Virginia, Cape May, nový svetr a, Grand Canyon, Arizona.

Těmito jsou jen pár na dovolené destinací, které jsou mazlíček přátelský. Existuje mnoho státní parky a pláže, umožňující psa však obvykle nutné být na vodítku. Existuje více než 200 psích přátelské pobřežní pláže. San Diego žije pes pláži, kde se psi mohou spustit zdarma bez vodítku, pokud se dostanou spolu s ostatními psy.

Všechny pes přátelský oblastech vyžadovat, že psi jsou dobře chovaly. Když zeptala se většina úředníků, popsané dobře vychovaný jako vztahující se na psa a majitele psa. Pro psa, což znamená být klid v okolí mnoha lidí a dalších psů, a to štěkání příliš, ne skákání na lidi a na základě příkazů jejich majitele. Pro majitele a dobře choval ovládání vašeho znamená psa nedovolují jej dělat jeho činnost v nevhodných místech a uklízet po svého psa.

Existuje několik věci, musíte do připravit se road trip s vaším mazlíčkem. Musíte být jist svým miláčkem se veterináře a všechny jeho snímky aktualizované. Byste měli mít rekord jeho očkování a ujistěte on je chráněna před onemocněním Lyme, dirofilárií a blechy. Nezapomeňte pack jeho mazlíček vitamíny. Bude potřebovat licenci a identifikace tag se všemi vaše informace, obzvláště buňka telefonní číslo protože budete pryč z domova. Je dobré nosit lékárničku speciálně pro pets.

Ujistěte máte dostatek psí jídla a zachází pro výlet. Může být dobré kupovat balenou vodu, protože někteří psi mohou onemocnět z pitné vody, nejsou zvyklí. Nezapomeňte balení vodítku, ručníky za zablácené tlapky. Také přinášejí nejoblíbenější hračky a pytle na úklid po svém psovi. Jestliže budete pobývají v hotelu, přinést přepravka pro vašeho psa spát v nebo pobyt v pokud máte nechat ho samotného jakéhokoli důvodu.

Nejvíce lidé cestování se psy ale některé kočky milovníky aby svými chlupatými kamarády s sebou na rodinné cesty. Kočky inklinují být připojeny na svém území takže jestli chcete cestovat s vaší kočky, jeho dobrý nápad začít s nimi, když mají koťata. Začněte s stručným výlety a být jisti mít kvalitní kočka dopravce. Mají kat hračkách a límec se jmenovkou. Povolit vaší kočky nějaký čas prozkoumala jeho nové okolím.

Existuje mnoho produktů dostupné učinit cestovat s vaší pet snadnější. Dostanete autosedačky nebo vícebodové bezpečnostní pás pro svého psa. Pro psy kteří rádi jdou plavbu, tam jsou psí vesty životem. Můžete nakupovat cestovního mísy a dokonce i přenosných psí potties i vrh boxy. Jste již nemusíte cítit provinile pro opuštění vaše mazlíček v internátní kotci zatímco vy vychutnat skvělé dovolenou. Nyní vaše zvířátko můžete vychutnat rodina dovolenou s rodinou.

Druhy Brouci
Odstín Dospělí káva: Bylo to K ochraně ptáků
Zaškrtne vaše Labrador psů
Umělá Respiration a CPR můžete uložit vaše labradorský retrívr
Americký černý medvěd
Osobnost a Školení Beagle psa
Havanese Potty Training: Make No Mistakes
Pugs 101: The Pug Standard
Výběr Pomeranian oblečení pro Fit, zábava a funkce
Očkovací látky pro Vaše Labrador psa
Poslušnost psa Školení – Co byste měli vědět

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To use reCAPTCHA you must get an API key from https://www.google.com/recaptcha/admin/create