Boxerky potřebami Pozitivní Výztuž vzdělávání

Pes Boxerky přinese spoustu zábavy v rodině. Svou lásku a věrnost svého pána činí jeho konečný mazlíček li ne každému, minimálně s jeho majitele pohledu. S pes Boxer kolem, můžete nějak cítit v bezpečí, a nikoli jen proto, že toto plemeno bude určitě chránit tak dlouho, jak on ví, že jsou součástí jeho rodiny. Tyto silné psy přes kapacitou pracovat jako strážní psy službu psů, vodících psů, léčby psy a policejní psi, jsou úžasně s dětmi velmi dobré. Rodinám i s dětmi nemusí pochybovat o tom, vybrat si toto plemeno, nebo ne, protože mohou být spoluhráč zároveň ochránci vašich maličká.

Agresivitu nemá jeden velký problém tohoto plemene, navzdory jejich nedůvěru k cizím se však, že tvrdohlavý je. Nevhodný výcvik poslušnosti je často příčinou tohoto problému. Pes školitelů či manipulují měl víte, jak zvládnout tento silný psi a inteligentní tak aby nedocházelo k problémům, jako je tento, jakož i další problémy s chováním.

Psi don’t přijít příkazy samy. Navzdory své inteligenci, školení stále nutná přijít o dobře vyškolené psa boxera lidských přijatelného chování a rysy. Nicméně, některé metod výcviku, jiným účinnou plemen nemusí vždy stejně účinné tohoto plemene, stejně jako například školení založené na opravy. Tato technika může mít omezenou užitečnost je-li používán ve výcviku psa Boxer. Většina odborníků volí pozitivní posilování techniky od Boxeři na to reagovat lépe. Pozitivní posilování je jedním ze čtyř typů operant klimatizaci. V této metodě je má cosi, který přidávají na situaci na zvýšení šance na chování vystavovaný znovu. Pozitivní posiluje mohou být nic psa najde-těmito patří odměnit pamlsky, oblíbené hračky, šanci hrát s jeho oblíbené hry, interakci s ostatními psy a samozřejmě vaši pozornost, dotek, mrtvici nebo obejmout.

Když jsou učení vašeho psa nový trik nebo nový příkaz, musí mu odměnil pokaždé, když se dělá správně. Používáte-li lahůdku jako odměna vyšší partner jí chválou pozitivní, šťastná tón. Jednou psa lze již provádět příkaz spolehlivě, postupně sníží odměnu až do okamžiku, kdy jste jen odměnit ho občas se léčit, nebo hračka, ale s pokračujícím chválu. Nakonec bude váš pes brzy naučit že jestliže on udržuje reagovat správně, bude on být odměněn s vaším chválou a někdy jeho oblíbené léčit.

Anlan ajaw píše články o psa Boxer. Návštěva tohoto stránky a učit se více o školení psa Boxer.

Psí inkontinence
Sibiřský husky, domestikovanou Wolf pes
Jsou psí postele užitečná, nebo plýtvání penězi?
Zlatý retrívr jsou chytřejší než většina lidí
Big Cat Tiger
Barmské Python
Před přidáním Pug na Vaší domácnosti
Tady je nějaká Užitečné rady On Německý ovčák Potty vzdělávání
Pugs 101: The Pug Standard
Školení Štěňata k procházce na vodítku
Cornish Rex – fakta každý majitel tohoto plemene by měli vědět

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To use reCAPTCHA you must get an API key from https://www.google.com/recaptcha/admin/create