Bombay – Skutkový stav každého majitele tohoto plemene by měli vědět

Bombay byl vyvinut chovatel Nikki Horner v Louisville, Kentucky v roce 1958. Ona se rozhodl vytvořit ‘miniaturní černé panther’ křížením sobolí barmské s pevným černým americkým krátkosrstá. Ačkoli její první pokusy byl neúspěšný, ona přetrvávala a 1976, byl Bombay uznán jako samostatné plemeno kočky. Bombays jsou svalové kočky se všemi černý kabát. Někteří se narodí s recesivní ze sobolí plášť. Ačkoli toto neuvádí žádné nedostatky ve kočka, se považuje za nežádoucí pro Bombay a prodává se jen jako rodinný mazlíček, a ne show kočka. Tento černá srst je krátká a saténové a nevyžaduje žádné zvláštní péče (i když pravidelné mazlení nebo broušením pomůže dostat mrtvé vlasy off – ale Bombay obvykle ženich sám).

Bombays Starší rychle a jsou považovány za ‘dospělý’ mezi šesti a devíti měsíců. Průměrná samec váží osm až deset libry a průměrná samice bude vážit šest až osm kilogramů. Oba budou bydlet v průměru dvanáct až dvacet let. Bombays jsou popisovány jako ‘klíně kočky.’ Oni opravdu mají společnosti své rodiny a bude vždy hledat kolo na kterém bude sedět, nebo někoho, kdo s nimi hrát.

Bombays dožadovat Doprovod od rodinných příslušníků, a bude se jimi řídit z jedné místnosti do domu, aby se součástí akce. Toto není plachý kočku. Na rozdíl od mnoha jiných plemen, Bombay nadšeně pozdraví návštěvníků a chcete vidět, co se děje. Dělají skvělou rodinu mazlíčci z tohoto důvodu. Bombays udělá dobře se další rodinné mazlíčky, ale je třeba je socializované správně. Mají sklon ovládat ostatní domácí zvířata v domácnosti, což může vést k potíže, ne-li postaráno. Bombays jsou také hlasité kočky s předení, které mohou být slyšet až patnáct metrů.

Ačkoliv aktivní plemeno, Bombays raději klidnější prostředí, kde není mnoho hlasité, překvapivé zvuky. Příliš mnoho expozice toto a budou rozvíjet nervové poruchy, v němž rozpuštěné vlasy z jejich žaludků a ocasy. Některé Bombays jsou náchylné k barmským kraniofaciální závadu, genetická porucha, která ovlivňuje vývoj lebky plodu. Občas, koťata od vedení, které provádějí tato vada se narodil s těžkou deformované hlavy. Tato genetická porucha je důsledkem nějaké křížení s barmskými kočkami. Strava Bombay by měly být sledovány snadno, jako oni jsou náchylní k obezitě.

Tam je webová stránka, která má velké informace o Bombays a většiny ostatních plemen koček. Má informace, které se týkají zdraví kočičí plemena, péče, životní podmínky, nejlépe na výběr potravin a více, je na internetových stránkách s názvem: O pejskovi a kočičce Fakta, a lze nalézt zde

© 2007 Robert W. Benjamin

Robert W. Benjamin byl v softwaru podnikání na internetu po dobu 5 let a byl výrobu low-cost software za posledních 25 + let. On nejprve uvolní produkty na Amize a C64 počítačové systémy v pozdní 1970’s-80 je. Lékařské zdravotní Info.

Mongoose fakta
Anaconda Habitat
Výběr Pomeranian oblečení pro Fit, zábava a funkce
Killer Whale fakta
Blue Heeler – Australský honácký Psi
Keep Your srsti čisté a zdravé
Pavučiny Vs. Pavučiny
Co potřebujete vědět o Havanese Vrh Rámeček Training
Jak si vyrobit Německá doga Psi pochopit vaše Body Language
Nahoru Pět důvodů proč si pořídit psa
Co se zaměřit Při pohledu do záchranného Rotvajler centrum

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To use reCAPTCHA you must get an API key from https://www.google.com/recaptcha/admin/create