Bombay – Skutkový stav každého majitele tohoto plemene by měli vědět

Bombay byl vyvinut chovatel Nikki Horner v Louisville, Kentucky v roce 1958. Ona se rozhodl vytvořit ‘miniaturní černé panther’ křížením sobolí barmské s pevným černým americkým krátkosrstá. Ačkoli její první pokusy byl neúspěšný, ona přetrvávala a 1976, byl Bombay uznán jako samostatné plemeno kočky. Bombays jsou svalové kočky se všemi černý kabát. Někteří se narodí s recesivní ze sobolí plášť. Ačkoli toto neuvádí žádné nedostatky ve kočka, se považuje za nežádoucí pro Bombay a prodává se jen jako rodinný mazlíček, a ne show kočka. Tento černá srst je krátká a saténové a nevyžaduje žádné zvláštní péče (i když pravidelné mazlení nebo broušením pomůže dostat mrtvé vlasy off – ale Bombay obvykle ženich sám).

Bombays Starší rychle a jsou považovány za ‘dospělý’ mezi šesti a devíti měsíců. Průměrná samec váží osm až deset libry a průměrná samice bude vážit šest až osm kilogramů. Oba budou bydlet v průměru dvanáct až dvacet let. Bombays jsou popisovány jako ‘klíně kočky.’ Oni opravdu mají společnosti své rodiny a bude vždy hledat kolo na kterém bude sedět, nebo někoho, kdo s nimi hrát.

Bombays dožadovat Doprovod od rodinných příslušníků, a bude se jimi řídit z jedné místnosti do domu, aby se součástí akce. Toto není plachý kočku. Na rozdíl od mnoha jiných plemen, Bombay nadšeně pozdraví návštěvníků a chcete vidět, co se děje. Dělají skvělou rodinu mazlíčci z tohoto důvodu. Bombays udělá dobře se další rodinné mazlíčky, ale je třeba je socializované správně. Mají sklon ovládat ostatní domácí zvířata v domácnosti, což může vést k potíže, ne-li postaráno. Bombays jsou také hlasité kočky s předení, které mohou být slyšet až patnáct metrů.

Ačkoliv aktivní plemeno, Bombays raději klidnější prostředí, kde není mnoho hlasité, překvapivé zvuky. Příliš mnoho expozice toto a budou rozvíjet nervové poruchy, v němž rozpuštěné vlasy z jejich žaludků a ocasy. Některé Bombays jsou náchylné k barmským kraniofaciální závadu, genetická porucha, která ovlivňuje vývoj lebky plodu. Občas, koťata od vedení, které provádějí tato vada se narodil s těžkou deformované hlavy. Tato genetická porucha je důsledkem nějaké křížení s barmskými kočkami. Strava Bombay by měly být sledovány snadno, jako oni jsou náchylní k obezitě.

Tam je webová stránka, která má velké informace o Bombays a většiny ostatních plemen koček. Má informace, které se týkají zdraví kočičí plemena, péče, životní podmínky, nejlépe na výběr potravin a více, je na internetových stránkách s názvem: O pejskovi a kočičce Fakta, a lze nalézt zde

© 2007 Robert W. Benjamin

Robert W. Benjamin byl v softwaru podnikání na internetu po dobu 5 let a byl výrobu low-cost software za posledních 25 + let. On nejprve uvolní produkty na Amize a C64 počítačové systémy v pozdní 1970’s-80 je. Lékařské zdravotní Info.

Cat blecha Alergie
Vozíčkáře člověka pes unesen v Pennsylvania
Havanese péče
Žlutá štěňata labradora budou tát remix
Killer Koule V Velké Danes
Uložení Vaše domácí klece v čase: Jak Kennel vlak vaše Psí mailem
Video zachycuje Deep-Sea Squid Hunting
The Papillon
Nízké nároky na údržbu Domácí
Jak se k léčbě nemocných Pes?
Muž a fena Jména

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To use reCAPTCHA you must get an API key from https://www.google.com/recaptcha/admin/create