Bity a tidbits o Jack Russell teriérů

Jack Russel teriéři nejsou kolo psi nebo jakékoliv běžné domácí mazlíček. Tato energická a velmi inteligentní psi jsou pracovní psi hlavně bílo-tělo tak, že by to mohlo být snadno vidět a buď hrubá nebo hladká srst.

Jejich vlastnosti jako pracovní psi nebudou které je činí nezpůsobilými jako domovní domácí zvířata. Ve skutečnosti, Jack Russell teriéři jsou populární jako mazlíčci i pro rodiny s dětmi. Níže jsou uvedeny některé skutečnosti potenciálních kupujících a Jack Russell majitelé potřebujete vědět o svém Jack Russell teriéři.

. Legenda říká, že Jack Russell byl chováno Reverend Jack Russell, farář a lovec narodil v roce 1795. Ale to bylo jen po jeho smrti, že toto plemeno bylo nazýváno Jack Russell teriér.

. Na základě standardu Jack Russell Club of America, musí být jejich velikosti 10-15 palec v kohoutku, zatímco 12-14 palec ve standardu AKC. Jejich buď hrubá nebo hladká srst je převážně bílá s černými, tříslovými nebo hnědými znaky.

. Dokonce i když si získávají popularitu jako mazlíčci a mohou posedět v klíně, měli byste si uvědomit, že Jack Russel teriéři nejsou kolo psy. Jsou pracovních psů! A oni potřebují výcvik a pravidelné cvičení udržovat jejich temperament a udržet jejich inteligentní mysl pracuje. Tito psi, ne-li pravidelně školeni může ukázat, nezvladatelným chováním, jako je nadměrné štěkání nebo kopání do nábytku, a další nežádoucí místa.

. Tito psi jsou odchozí a přátelský k ostatním psům a setkávat se s dětmi snadno. Nicméně, měli by mít rodiče učí své děti, aby jim ublížit, protože tito psi nesnášejí ani neúmyslné zneužívání. Postrkování, popichování a dokonce i zneužívání hrubé-bydlení, musí být zabráněno, aby se zachovala temperament těchto pracovních psů.

. Jack Russell teriér může vykazovat agrese vůči jiným psům a může být smrtelný k kočky, křečky, pískomilové a ostatní zvířata se za kořistí.

. Oni jsou obecně známé, že Křivé nebo benched nohou, často znamení Achondroplasia-typu autozomálně dominantní genetickou poruchou a je častou příčinou nanismu.

. Jack Russell mohou žít až na 14-21 let za předpokladu, že je dobře přijato postaráno of. Mívají menší genetické onemocnění, protože na skutečnost, že byli chováni pro práci a ne za pet obchodu. Nicméně, tyto předpisy nejsou méně náchylné k chorobám, jako jsou ataxii, korneální dystrofie, glaukomu a objektiv luxace. Nicméně, může být míra těchto onemocnění nedostanou těžké v porovnání s ostatními plemeny.

. Potřebují méně péče a žádné zvláštní fyzické péče.

Vy prostě nemůžete okamžitě vybrat, co plemeno psa se dostat. Je důležité shromáždit životně důležité informace před první konečně rozhodnout, co dostanete. Cílem je zajistit, že to, co budete mít doma vám vyhovuje a váš životní styl.

Anlan ajaw není jen spisovatelem, ale také velkým milovníkem psů.Zjistěte více o Jack Russel teriérů na této stránce věnované Jack Russel psů.

Cat Výživa
Rottweiler: Genetické problémy
Přičemž řádnou péči Of Your pudla
Barn Owl Habitat
Virginii – Koňský Studies
Domácí kočky
Život Konzervy s Havanese Rescue
Sibiřský husky Alergie A co potřebujete Víš
Dog House ohřívač
Jak k rodu vlaku Mladé Puppy
Služebního psa Školení: můžete naučit vašeho psa být hrdinou?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To use reCAPTCHA you must get an API key from https://www.google.com/recaptcha/admin/create