Austin Dog Parky

Austin je pes, milující Město. Podél psem přátelské restaurace i firem pes souvisejících, Austin je domov několika psích parků. A zároveň San Antonia Ft. Cenu nabídku jeden pes park jednotlivých, Houston a Dallas dva, Austin pyšní dvanáct parky úřední psa hranice města.

Těsně pod Tom Miller Dam na Red Bud Trail lží Red Bud Isle. Je to krásná s zalesněném poloostrově volné plochy u psů běžet, na samotě stezek pro túru, a několik míst přístup k vodě pro psy plavat, kajakářů zahájit a rybářů napsat pár řádků.

Býk Creek Okres parku je jiný krásný vodítku-zdarma psa parku půlena býk Creeku, jeden ze dvou jaro-krmeni potoky vody v Austinu. Nazval Galapágy Texasu kvůli mnoha druhů zvířat, které se vyvinuly zde Bull potoce také hostí mnoho psů setkat oken pro různé psí skupin, jako jsou aktivní psy nebo Německá doga den.

Norwood Estate a Západu Austinu Dog Park jsou pouze parky zcela ohraničená oplocení, plus pro ty majitele psů bojí jejich rozpoutala psí vyjetí na rušných komunikací. Norwood nemovitostí je skutečně double-bránou a má samostatné oblasti věnované štěňat.

Jako kdyby dvanáct parků oficiální pes toho nebylo málo, několik dalších oblastí, ve městě, se stala neoficiální psa parky stejně, mnoho z nich se nachází podél Barton Creek Greenbelt, včetně psa Beach, těsně pod Barton bazén Springs. Psa majitele dbát-mají psa off vodítko s undesignated prostoru může vést k pokutám až do výše 500 dolarů.

Pes parky pouto komunity lidí také čtyři-legged jejich domácích, přestože mohou vztahovat k sobě podle jmen psů ‘-například Jste Bingo majitele, ne? Podle Austin parků nadace, nejpopulárnější psa parky jsou průběžně up uživatelem různými skupinami dobrovolníků komunity, jako Přátelé Turecka Creek a přátel Norwood Park. Těchto skupin o udržení parky zvedne odpady výsadbou a stanoví čerstvých kompost, který poskytuje svěží a čistá plocha pro všechny majitele psů Austina těšit.

Ke spuštění vyšetřuje Austin trh Ki web se má informace z Austinu Texas nemovitostí. Jejich stránka poskytuje zdarma vyhledávání Austin MLS, společně s trhem aktualizací na svém Austin nemovitostí blog.

Život Konzervy s Havanese Rescue
Zvýšení vašeho psa Životnost
Bala Sharks
Porozumění FIV (kočičí imunodeficience) a jak to ovlivňuje vaši kočku
Slavné zvířat Herci
Fakta byste měli vědět o Hypertrofická osteodystrofie V Weimaraners
Chihuahua názvy: roztomilý pes názvy pro malý kluk
Polární Bear Faces Extinction
Základy zastřihování Koně
Volba Rotvajler dorost
Mravenci s křídly

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To use reCAPTCHA you must get an API key from https://www.google.com/recaptcha/admin/create