Anestézie, chirurgie a Tvůj Chovat jako v bavlnce

Jako majitelé domácích zvířat, jsme všichni obávají rizik spojených s anestézie a ordinace. Anestézie a chirurgie je přesnější než můžete věda očekávají. Všeobecné bezpečnosti znecitlivění závisí anestetikum zástupce, vybavení, způsoby monitorování pacientů, stavu pacienta, a odbornost zúčastněných osob. Ve skutečnosti je bezpečnost celkové anestézie výrazně zlepšila přičemž každé patřičná pozornost těchto území.

Pro lékaře a pracovníky výzkumu Pet a ptačí nemocnice, nic není důležitější než podniknout kroky k maximální bezpečnosti řízení. Ve skutečnosti naše klíčové hodnoty požadavek, aby se používal pouze nejbezpečnější anestetikum agenty, přesné nosičů, intenzivní monitorování pacientů, a veškerá dostupná opatření k zlepšení pacientova stavu, aby se řízení úspěch. Za nám, je Posláním. Naši pozornost a intenzity není ubývat, dokud není pacient plně využit a je připraven se vrátit domů. Cokoli jiného naprosté selhání v našich hlavách a srdcích.

Pokud plánujete mít svého psa spayed, kočku vykastrovat, vaše ptačí zlomenou nohu pevnou, hmotnost ve vaší fretky biopsii nebo zuby na vaše králičí zmíněno, jsou tyto postupy prováděny v celkové anestezii. Váš mazlíčka bezpečnosti naším největším obavám.

Naší cílem je minimalizace rizik spojených s anestezii. Aby byly stejně bezpečné anestézie je to možné, používáme některá anestetické nejbezpečnější agentů k dispozici. Použití přesných odpařovačů povoluje neustálému a přesná částka narkóze vstoupit na pacienta a umožnit rychlé úpravy anestetik hloubky a rychlému odstranění anestetikum umožňující rychlé vymáhání. Našimi anestetikum strojů také zajistit 100% kyslíku, zajistit dostatečné zásobení kyslíkem v tkáních.

Naše chirurgické sestry jsou nejlepší v oboru. Jsou rukou zvedl vzít tuto hlubokou zodpovědnost. Chápou to obrovská odpovědnost a berou velice vážně jej. Účtujeme nimi s péčí o nejdůležitější zvířata na zemi vaše mazlíčkem. K nim vůdčí váš mazlíček prostřednictvím postupu k úspěšnému závěru je jejich nejdůležitějším úkolem. Trénujeme jim budou nejlepší. Oni mají moc dobře, naší lékaři žádat o pomoc na své domácí mazlíčky. Naše chirurgické sestry intenzivně vyškolen a které tolik péče často mají může zdát bylo příliš mnoho doporučení. Důvod je jednoduchý, vaše pet bezpečnosti není jejich pravomoci a chtějí využívat každý.

Máte-li nás viděl práci na domácích pod anestézií byste všimnete všechny přístroje připojené k vaše mazlíčky. Využíváme nejmodernější monitorovací zajistit zařízení do druhé informace stavu pacienta. Kontinuální monitorování srdeční a respirační probíhá narkóze a úprav hloubky vycházejí z objektivní, jako měření pulsu, dýchání,% saturaci hemoglobinu s kyslíkem (pulzní oxymetrie), krevního tlaku a elektrokardiografické tracings. Tato měření jsou vyvážené společně s naším pacientem posouzení postavení.

Bereme v úvahu proměnné, například pacientovi věk Size, váhu a zdraví i přírodě a očekávané délce trvání řízení a úpravy podle měnících se pozorování a očekávání v průběhu anestezie období. Bezpochyby, z nejdůležitějších tlačítek se bezpečného uzavření anestetikum akce je pochopení stavu pacienta. Co se dovídáme během vašeho mazlíčka minulosti a fyzické nám pomohly identifikovat tří největších rizikových faktorů: přítomnost pre-existující onemocnění, orgánové dysfunkce, nebo citlivost na straně jednotlivce k určité anestetikum. Kromě toho, doporučujeme před-chirurgické krev obrazovkami nebo všem nemocným, profily všech anestetikum postupy. V některých případech, jsme vědomi již předem existujícího-stav, který by měla být monitorována tyto testy. V ostatních případech mohou vyšetření odhalit skrytou nemoc nebo problém, které mohou zvyšovat riziko pacienta anestetikum. Komplikace anestézie jsou vzácné, ale některými jsou závažné a pacient může vést ke úmrtí. Žádném okolností chceme ohrozilo zdraví vašeho miláčka, pokud cítíme, je riziko příliš vysoké.

Pre-chirurgická vyšetření snižuje celkovým rizikem anestézie, pomáhá předejít nečekaný komplikace anestezii a operaci. To pomůže snížit riziko anestézie určením řízení problémů, před namísto zjistit, kolem nich později. Typická testy kompletního krevního obrazu (CBC) pro identifikovat skryté infekce, chudokrevností, potenciální poruchu srážlivosti krve, nebo imunosuprese. Obsahuje také testy chemii zabránit klopýtá do neadekvátní situaci, kdy orgánu funkce ohrožuje anestezii eliminace nebo zvyšuje pravděpodobnost komplikací. EKG je jednoduchý cesta k obrazovce na srdeční chorobou u pacientů a o život ohrožující poruchy srdečního rytmus. Testování je navrženo doplnit lékaře posouzení a stavu pacienta riziko anestetika postup. Používá se k odhalení nezjištěné nemoc nebo problém monitoru známé. Poskytuje cenné informace, které mohou zbytečně znemoľňuje ohrožování naši pacient. Pravděpodobnost, že výsledky budou dopadem našeho rozhodnutí provést procesu zdravým dospělým osobám, je malé, to však stalo, a není otázka těch pacientů, bude lépe v dlouhodobém horizontu s těmito informacemi. V některých případech je rozhodnuto odložit Postup a pokusit problém vyřešit nejdříve. Jinými slovy před-chirurgických zkoušek celkového snižuje rizika anestézie a pomáhá předcházet nečekané komplikace k anestezii a operaci. Tento typ testování je zapotřebí, a velmi důležité jakýmkoli pacientům která bude zanestetizovány.

Nitrožilní katétry doporučuje vždy zajistit okamžitou přístup měla nouzová opatření či jiné léky stát suddenly nutné během výkonu. Podáním nitrožilní tekutiny při anestézii je známou zlepšení zotavení pacienta a je krásný, jak zlepšit postavení pacienta.

, Jestliže jsme učinili Doporučení pro pet má cosi provedeno celkové anestesii, můžete si být jisti, výhody převažují nad riziky, a že budeme dělat všechno možné, aby o oživení jednotvárné.

Některé původců jsme anestézie mají použít pro isofluran a Sevofluran (anestetikum plyny) a Propofol (intravenózní indukční zástupce, aby pacienta před vzhůru až anestézie).

Některé z dalších léků nás používala před a při chirurgie je sedativa trankvilizéry, léky a bolesti mohou být podávány samostatně či v kombinaci. Používáme sedativa, jako valium nebo acepromazinem, bolestí léčby takový jako buprenorphini, morfin, butorfanol a nejsou steroidních protizánětlivým drogám jako Rimadyl a Metacam. Pacienti jsou udržovány v anestezie od pohánějící anestetikum s kyslíkovou díky dýchacích trubku tzv. endotracheální trubice.

Druhů živočichů Provádíme anestézie a ordinace psů jsou na, koček ptáky, fretky, králíci, morčata jsou potkani, myši, pískomilové, křečci, ježky, prérijní psi, a činčil, ještěrky, hadi a želvy.

Společné postupy patří spay, kastrovat, endoskopicky paušálními vyhoštění, biopsie nádor, biopsie střeva, játra biopsie biopsie pankreatu, střevní obstrukce, odstranění cizího tělesa, masové stěhování, odstranění nádoru, zlomenina opravy kosti oplechování, operaci kolena, ACL opravy, tracheoscopy , esophagoscopy, rhinoskopie, nosních biopsie, biopsie lymfatické kývnutí, rentgen, naopak Studie, paspárek stěhování, abscesy operaci uretrální obstrukce, močovém měchýři kámen stěhování, stěhování fustula, resekce a anastamosis, intususcepce adenomem perineální, urethrostomy perineální, perineální kýla břišní kýla , diaphragmatiac kýly, tříselné kýly, stomatologii zubním úklidu, dentální Prophy, zuby extrakce, stomatochirurgie, periodontální terapie, hoblování root, gingivoplasy vnější fixace, vaginoscopy, urethroscopy, cystoskopie, cysotomy, gastropexy, žaludku, krmení trubice umístění, jejunostomie, mastocytů odstranění nádoru, žlučovodu chirurgie chirurgii žlučníku rohovky a chirurgie očních víček, enukleace, Bulla osteotomie, boční ucha resekce, celkem ablace zvukovodu, pánevní chirurgie, nápravných osteotomie a chirurgických zvýšení přitažlivosti ptáků.

Dr. Paul Skellenger veterináři pro je a veterinárních Care.us za 20 roky v lékařství Veterinární a zkušenosti se anestezie, chirurgie a malých zvířat. Pro další informace, můžete kontaktovat naši veterinářů jednoho z v Vašem okolí.

Důvody, proč Zvíře dveře posuvné skleněné dveře mohou ohrozit Vaše bezpečnost
Bližší pohled na Zvíře dveře Patio Dveře
Psí moč značení Tips
Rodičovské zodpovědnosti ve Fishy světě
Unikátní dekorační Birdhouses
Tropických ryb potravin – Krmení Vašeho akvarijních ryb
Obří Spider, které může Bezva kokosový ořech? Ne, je to krab!
Výběr správného Šarpej štěně
Identifikace Housenky
Výběr správného koně: Může to být shoda Made in Heaven!
Pes Otitis Externa – Péče ušní infekce & Prevention

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To use reCAPTCHA you must get an API key from https://www.google.com/recaptcha/admin/create