Anaconda Habitat

Anakondy mají strach a baví nás velkou obrazovku při minulých letech? Tyto smrtící plazi často poskytují hodně-ve většině potřebné vzrušení filmů adventure. Anakondy, ale jsou opravdu tak smrtící, jak se zdá? Odkud pocházejí z těchto anakondy, a co jejich života vzorů? Jste-li opravdu není zastrašit jejich vzhledu smrtícím, je tady pohled na anaconda Stanoviště a nějaké podrobnosti související s jejich vzory chování.

Fakta o Anakondy:

Počátky Anaconda:; Původ termínu je v anakonda mnohem debatě. (Existují dvě verze téhož.) Tam bylo mnoho spekulací ohledně názvu anaconda, věřit někteří pocházejí z Sinhalese slovo-henakandaya. Henakandaya znamená bič hada, nebo tak něco obra, který tělo. Ostatní verze příběhu řekne pochází tento název od slova Tamil, anaikondran. Anaikondran znamená slon zabiják. Některé španělských osadníků v dávných dobách uvedenou do anakonda jak Matatoro ani býk zabiják. Domorodci v Severní Americe používají názvy jako sucuri nebo yakumama těchto smrtelná plazi. Anakondy byly rovněž jmenoval, jak Eunectes (latinského názvu) které pocházejí z řeckých slov znamená dobrý plavec.

Anakondy patří čtyři druhy vodním hroznýši. Hroznýši jsou zařazeny do těchto hadů a patří do rodiny Boidae. Tyto Boa constrictors porodit žít mladý.

Velikost anakondy je jaký je patrně považovat za děsivé mnoho. Tam bylo mnoho argumentů o stejný. Někteří tvrdí, že naměřené anakonda, která byla 11,43 m. (V délce) Toto je podle objevitelů a Lee Krystek která údajně měřit stejným při 1944 ropné expedice. Ostatní tvrzení anakondy může měřit 45m až. Odborníci se domnívá, že anakondy lze měřit až 23ft s délka.

Mnoho časných zprávy osobami, které tvrdí dál expedice mít různé příběhy zprávy. Mike Dash, historik prohlašoval k svědkem anakondy, které byly do 30 metrů délky. Tyto požadavky byly podporovány s fotografiemi téhož. Se všemi těmito pozorování a hlášen tvrdí, je zajímavý tah z přírody ochranu společnosti v časných polovině 20. století. Tato společnost nabídl peněžní odměnu, který každému podaří zachytit hada, který žije více než 30 stop dlouhé? Zatím největší zachytil anaconda ve volné přírodě byl 17ft. délka. Tento prize money, tak je třeba stále tvrdili.

Anaconda Stanoviště:; Anakondy se nanese největší pravděpodobností blízké řek močálů a bazény Amazonie deštném pralese. Tato velkých plazů je známo cítíte doma na vodě než na pozemku. Anakondy mohou zůstat ponořený více než 10 minut vody, používá vábničkou chytit kořist svou. Anakondy loví hlavně v noci, v bažinaté oblastech. Také má sklon drift s vodou hlavou prolomení povrch občas. Očí a chřípí jsou uvedeny na horní čele, umožňuje tento sám chytit jeho kořist zatímco zbytek těla obsahuje ponořených ve vodě. Many anakondy se nachází v tropických a ačkoliv pralesy jejich čísla nebudou žádné čelí nebezpečí, mnoho z těchto druhů určitě ovlivněny v důsledku poklesu jejich přirozeném prostředí. Anakondy také čelí hrozbě ze strany člověka, protože jsou loveny na jejich kůži.

Anakondy jsou nejčastěji spatřen v Guianas i celé tropických oblastí Jižní Ameriky, a Orinoka a pánve. Říká se někteří z nich jsou vidět východně And případě jako anakonda Žluté byl spatřen jih od Argentiny.

The savany, pastvin listnatých i lesy také stanoviště anakondy. Když se z vody, jsou plazi vidět na kraji vody, slunce na výsluní v mělkých či jeskyních v blízkosti. Druh vodních anaconda přednost hlavně klid a bažinaté plochy protože raději nechat stanovit či zcela přirozený proud jej nosit spolu spíše než žijící v rychle pohybující se v řekách.

Tam bylo několik incidentů, což má uvedení anakondy zajetí jsou chováni ve. Jeden takový příkladem je anakonda, který úspěšně porodila 14 dětmi na 1. ledna letošního roku. Tady je doufal, že tyto bytosti se podaří mít život v jejich přirozeném prostředí bez rušení od muže.

Co udělat s Cat nouzi
Feny ve sdílení tepla
Pugs 101: The Pug Standard
Pet Food Choices je třeba pečlivě zvážit
Ohrožených Bald Eagle
Plazi: Charakteristika Plazi
Oscar Ryby chování
Frog fakta
Zdarma Psi a štěňátka – není nemožné!
Coy Ryby
Vzácná Borneo Rhino zachycen na filmu poprvé

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To use reCAPTCHA you must get an API key from https://www.google.com/recaptcha/admin/create