Americký kokršpaněl

Většina lidí myslí plemene kokršpaněla, jak jen to, že kokršpanělů plemene, ale to, co oni si neuvědomují, že existuje mnoho typů španělé, tam je: kokršpaněl se Springer křepelák, polní španěl, Clumber španěl a další . ale nyní umožňuje dozvědět se o americký kokršpaněl.

Americký kokršpaněl přišli z Anglie, a také ve skutečnosti, to bylo známé jako anglický kokršpaněl potom, a někde kolem 1880, byl anglický španěl na americký od (jak jinak) Anglii. Postupem času toto plemeno začalo připínání na vlastnostech jeho vlastní, protože toto psů, kde oficiálně pojmenovaný, kokršpaněl a v Evropě, americký kokršpaněl.

Po druhé světové válce, kokršpaněl rozstříleli na jeho cestě k stát se jeden z nejpopulárnějších psů ve Spojených státech a nakonec Evropě.

Vzhledem k tomu, že obě plemena, kde tolik podobní, anglické a americké kokršpanělů kokršpanělů kde chováni společně, a zařazena do stejné soutěže Současně je začal způsobovat problémy, a tak obě plemena, kde odděleny a vzhledem k jejich vlastní plemeno standardy a pro registraci měli mít všichni anglicky nebo všechny americké linii.

Délka života v Americký kokršpaněl je 15 let, když je stále dobře a řádně postaráno. Správná výška mužů je 15 palců a 14 palců pro ženy. Jejich hmotnost by měla být kolem 14-29 libra, průměrné velikosti vrhu je 1-6 štěňata.

S kokršpaněl stal tak populární, možná se nikdy zapomenout Tramp romantické večeře Špagety s Lady, Stënë mlýny šel do akční zcela zaplavují trh s pěstovanou nemocné, špatné zvedl kokršpaněl štěňátka. Tento druh nezodpovědné chovu dal vznik zdravotních problémů v chovu, kterých je mnoho, ale také temperamentní a fyzické problémy, jako: šedý zákal, glaukom, luxace pately, také určité obavy, je dysplazie kyčelního kloubu, onemocnění jater a otitis externa.

Někteří temperamentní problémů, které rovněž vycházejí z nevychovanost jsou: zdroj ostraha, submisivní močení, agrese a bázlivost.

Takže, prosím, najít zodpovědný chovatel, který ví, co dělá, a kdo má dobrou pověst. Vždy se zeptejte vidět rodiče štěněte uvažujete o koupit, pokud je to možné požádat vidět místo, kde byla vznesena štěně, jaké podmínky jsou tam, on byl řádně manipulováno od narození? Jedna věc je mít na paměti je, že většina odpovědných chovatelů bude již přijato jejich štěňata mají být očkována, a podíval se na veterináře.

Štěňátka by měla hledat dobře krmeni a šťastný, by neměly být strašný, když přístup, nikdy domnívají, štěně, které pečlivě se vyhýbá jakýmkoliv od vás, protože tam je možnost, že budou vyrůstat být buď agresivní nebo bojácný.

Dobrý kokršpaněl má příjemný temperament, odvážná, inteligentní a energická.

Existují dva typy kokršpanělů Typ Zobrazit Španiela a pole typu španěl, dnes tito psi jsou prakticky stejné, s výjimkou pro některé velmi malé rozdíly, pole typu španěl má kratší srst a má lepší lovecké instinkty, pak španěl ukazují, že jsou jen o jediné dva rozdíly.

Věděli jste teď, kde část Cocker jména přišel z? Přišlo to ze skutečnosti, že oni byli původně chováni k lovu sluky lesní, proto kokršpaněl. Nyní jako u jiných plemen která začala na lov, než byla přijata do více moderních století, kokršpaněl Cocker, je energický, ale rozhodně doporučuje, abyste měli alespoň malou dvoře pro vás furry málo přátel nebo pokud bydlíte v bytě Ujistěte se, že se mu dostane pravidelné procházky, nejen udržet, že energetické úrovně dolů, ale také, aby mu v získávání k buclatý. Dobrý nápad je dohlížet na kolik vás malý přítel jí, protože oni přece mají tendence dát o trochu více než by měly.

Kokršpanělů, jsou nádherné malé psy, kteří si získalo slávu, pokud o nic jiného, pak je prostý fakt, že jsou to skvělí společníci .. staly se horní psa v AKC pro nic za nic. Jsou to stojí za to

Bišonek Pictures To Put Your Dog V The Best Light
Psí Ušní čisticí roztok
15 Užitečné tipy Psí Alergie prevenci a pes Alergie Friendly plemena
Training Vaše Cat
Psí ploty pro Vaše Companion
Slintání na Psi
Jak najít Chovatelé rotvajlerů ve vaší oblasti
Psí Výživa a doplňky: Přehled
Austin Dog Parky
Ošetřování Blechy u koťat
Skin kůže u psů

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To use reCAPTCHA you must get an API key from https://www.google.com/recaptcha/admin/create