21st Century Dog Training Series: sledovací zařízení

Jeden z nejpůsobivějších věcí, které mají být zavedeny do výcvik psů byla možnost sledovat své psy buď zařízení, radiové frekvence, nebo nejnovější GPS. Když jsem byl výcvik, což bude pravděpodobně klást den na mě, že jediný způsob, jak jste museli vlak velký běžící pes byl tím, fandové na různých místech podél části pozemku nebo pomocí koní a skauti. Dobře, z různých důvodů na koních nápad nebyl opravdu životaschopné, takže proto jste museli mít opravdu velké přátele s obrovským smysly pro humor. Nyní zavedením sledování zařízení, můžete strávit mnohem více času skutečně výcvik psa není lov pro ně. Téměř u všech polí Přívěsy víte co jsem mluvil o a spoustu každodenní lovci, kteří loví hustém houští.

My Brother In-Právo měl ąpringrąpaněla málo a myslím málo. , Která psa nemohl zváží na 25 lbs. -li visel kbelíku hornin z ní límec. No nebyl prostě nikterak vás šli lovit ji a udržovat ji z obalu. Která pro všechny pravém slova smyslu pokud váš pes není hit krytu, nechat doma a jít s kamarádem. Teď Není něco špatně o pes loví hranami, nýbrž na nějakém místě musí ukázat touhu dostat se do ní dostat, a to dělá. Kdekoli bodu zpět. Jakmile je tento děvenka dostal do obalu nebo vysoké CRP jste nemohli říct, kde je. You neviděl ji nemohli jste ji neslyšel tak to bylo velmi obtížné přerušit s ní. Neexistuje nic nepříjemné třeba mimo pozici, když svého psa spláchne. Vždycky jsem lovil ukazatele ale tentýž frustrace použít při lov kryt těžkých nebo velké úseků terénu.

Sledovací systémy jsou co se jednodušší a tolik zmařený méně. Radiových frekvencí jako první přicházejí na scénu. Jsem měl několik zákazníků, mi říct, že systémy se zakoupili učinili svůj lov v hrubý terén pokrývají vysoké nebo velmi velkých plochách snadné. Jediným čerpat zpět do systémů, rádiové ve mého, které má musíte být vždy si hrát s tlačítka (volby). Nyní který nemá dělat jim jakékoliv méně zdatné v nálezu, a pro sledování vašeho psa ale není ještě hodně maličký, pokud jde o mě. Nyní, NOVÝ že systémy GPS sledovací Právě bylo ve vzdělávacích arény jsou jen naprosto neuvěřitelné. Budete moci sledovat psů několika najednou. Samozřejmě můžete sledovat několika psy najednou s systémy kmitočtových také. Ale s GPS můžete sledování míst, hru a vašeho skutečně psi ‘stezce. Jste schopni lovit oblastech, kterou nikdy před ulovených jakkoli velkou, protože můžete nastavit GPS do přesně vědět, kde jste a jak se dostat zpět. Jedna z nejlepších jednotek, bych byla spojena a se mají skutečně je zpětná vazba na Garmin Astro Combo. Nejsou několik jiní tam ale doporučujeme Garmin protože GPS je co dělat.

V zavírání bych bych řekl že nezáleží, zda jste Pro nebo začínajícího uživatele. Těchto Sledování systémy mohou skutečně pomůže, aby vaše lovecké zkušenosti příjemnější a odměňování. Přiznejme si to. Dnů jsem si chodit jenom a uchopení místo lovu má státi. Musíme cestovat další a lovit větší oblastí (veřejný Rezervy Myslivost) nebo soukromý Lovecký rezervací. Poslední věcí chcete utratit se více hodiny svého psa hledá. Dokonce úzké pracovní psi mohou získat odděleny od svých majitelů, pokud pracují s vysokým nebo hustý krytí. Yes nejsou ty kdo mají psa, který se nikdy neztratíte. Nevím, ale žádný z nich myslím jsou některé. Jenže mít připichování systém Amen pomohou nejen s vaším lovu, ale díky Vašemu školení stejně.

Dobrý informací, z nichž Chihuahua chovatelé Vyhněte
Psí Kosmetická chirurgie
Rámeček Turtle péče
Takže chcete, PET – Přijetí Option
Výběr Zlatý retrívr Chovatel
Živočišných terapii – Moje osobních příběh
HSUS, Kde jsi??
Giraffe fakta
Big Cat Leopard
Fakta o Šarpej Chov
Dodo Bird

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To use reCAPTCHA you must get an API key from https://www.google.com/recaptcha/admin/create