10 Jednoduchá Zásady Výcvik psa

Školení vašeho psa vyžaduje notnou dávku vytrvalosti být i zábavné a úspěšné pro vás a vaše čtyři legged přítel. Zde je 10 jednoduché myšlenky výcvik psů a tipy, které pomohou vás k práci za nás neudělá dobře.

Pokud se po přečtení tohoto článku máte zájem o další informace o pokročilejší výcvik psů pokyny a rady, najdete tyto informace zde.

1. Pořiďte si psa plnou pozornost, než začnete můžete začít skutečný fyzický proces výcviku svého psa, musíte nejprve zajistit, že máte jeho (její) plné a soustředěnou pozornost. Toho lze nejlépe dosáhnout tím, že prostě s ním mluvil a nabízí mu mini léčit současně.

2. Využijte správné materiály výcvik psů;-li váš pes s dobře vychovaný a ne příliš tuhý, dlouho chov vodítku a pravidelné zapínání límec bude zcela adekvátní. Pokud však váš mazlíček je po-vzrušivé, nebo zvlášť divoký, pak je asi nejlepší použít specializované školení obojek. Chcete-li zjistit správnou velikost, jednoduše měřit krku vaše psy ‘obvodu a přidají se 2 palce.

3. Udržení svého psa bezpečí v autě, než začnete vůbec přemýšlet o pronájmu Vašeho psa et někde poblíž na koni ve vaší rodinné auto, měli byste se ujistit, že rozumí a reaguje na ‘dolů!’ a ‘pobyt ve správné cestě. To zajišťuje, že můžete ho ovládat rychleji, pokud je vaše vozidlo v pohybu, čímž se minimalizuje stres způsobovaný vás i vašeho psa.

4. Poškození po celém domě, nejvíce pravděpodobnou příčinou poškození nebo zkazit uvnitř vašeho domu je, že váš pes potřebuje, aby odpověděli na volání přírody ve spěchu! Vlak ho od prvního dne, že je správné a nesprávné způsob, jak ho řešení tohoto problému, a správná cesta je nejvíce rozhodně venku!

5. Být velkorysý s vaším Praise, vždy hromadu chválu na svého psa, když se podaří zvládnout nový povel.

6. Použití důtka správně; Není potřeba až k uhodit svého psa, a upřímně řečeno, tím dosahuje velmi málo nebo nic! Kdykoliv váš pes účast na špatné chování, nějakou dobu trvat, učit jej ‘stop!’ a / nebo ‘Ne!’ příkaz… Buď z nich bude velmi efektivní a poměrně silný důtka jednou vašeho psa učí je, jak mohou ‘zůstat!’ výuky. Tón hlasu je důležitá, samozřejmě, a měla by být měřena, aby vyhovovaly závažnosti situace.

7. Najít čas na hraní se svým psem, není nic že pes (zejména mladík) má více než si hrát s vámi, a takové cvičení je vynikající způsob, jak budovat pouto mezi vámi. Každé takové porozumění, které je postaveno v této cestě je sama o sobě velmi užitečné pomoci vaší budoucnosti výcvik psů a poslušnosti režimu.

8. A Little Bit výcviku každý den, Snažte se spěchu vaše úsilí naučit vašeho domácího mazlíčka. Vem si to jeden den a jeden příkaz v době, a zejména, nikdy se nevzdávej na výuku, že jeden příkaz, dokud si nejste absolutně jistý, že váš pes rozumí, přesně to, co je třeba o něj. Buďte trpěliví, mít jeden krok v době, a nikdy se snaží tlačit váš trénink program podél rychle.

9. Buďte trpěliví-li se věci nedaří.; I když váš pes se zdá b učení příliš pomalu, nebo se nezdá být schopni pochopit, co je to, že si přejete, nikdy ztratit trpělivost a náladu. Jen klid, a pohybovat podél tempem, že váš pes zvládne, i když si myslíte, že by měl být délání je rychlejší pokrok.

10. Buďte důslední, každý člověk na tváři planety Země má dobré dny a špatné dny. Stejně tak s rodinou pes! Pamatujte si této skutečnosti, a ne vezměte špatné dny se na vaši nejvěrnější přítel. Také musíte vždy snažit použít stejný příkaz fráze, výcvik ho, aby si bude rozumět, že tato věta může znamenat jedinou věc.

Pouhé těchto deset pokyny by měly zajistit, aby školení váš pes není nikdy příliš stresující nebo unavující pro jeden z vás, a vždy to bude snazší a efektivnější výcvik vašeho psa, pokud je šťastný a spokojený.

Cat Bleší Léčba
Najít Perfect Dog Názvy
Fascinující fakta o labradorský retrívr
Objevte Labrador Psi
Gorilla inteligence a ostatních lidoopi
Is Your boxer Pes trpící Mlž alergiky?
Získání Shih Tzu štěňátka Použité do New Puppy potravin
Dog Training – proč potřebujeme naučit Vaše pes Sit Command
Amerického Úřadu Nedosažení seznamu ohrožených Druhy
Význam Socializace štěněte
Přemýšlíte o tom, kde byste měli psa spát?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To use reCAPTCHA you must get an API key from https://www.google.com/recaptcha/admin/create